Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Vhodný šampón

Poslaťod dana033 » Štv 14.05.2009 14:52

Ivanka.P píše:http://www.veterinarnipece.cz/gottlieb-sampón-s-norkovym-olejem-bylinkovy-pro-psy-1604.html
http://www.hafani.cz/gottlieb-sampony/cz/c-2123/
http://www.akarazoo.cz/GOTTLIEB-vajecny ... 0ml/d1415/
:ahoj:

ale asi si chcela osobné skúsenosti, tak tie nemám :ua:


Noo mňa by hlavne skúsenosti zaujímali. V obchode mi vraveli, že to používajú aj v psích salónoch, že sú to dobré šampóny, ale tu to asi nikto nemá :ua:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Vhodný šampón

Poslaťod luba » Štv 14.05.2009 18:13

Ja pouzivam uz asi styri roky sampon od KW, konkretne citronovy a spolu s nim aj citronovy balzam. Sampon je urceny pre psov s citlivou kozou. Uzasne vonia a psi maju po nom super srst, jemnu a nekonecne sa blistia :lol:
luba
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Trenčín - skoro....

Re: Vhodný šampón pre labradora

Poslaťod mide16 » Štv 21.05.2009 13:46

Aký je najvhodnejší šampón pre labradora.
mide16
Šteniatko
 
Príspevky: 52

Re: Vhodný šampón

Poslaťod mirka123 » Sob 23.05.2009 17:45

Ak hladate naozaj dobre sampony a aj celkovo dobru kozmetiku pre hafanou tu je jedna stranka www.beanatur.com je fakt super mam dvoch hafanou Dalmatina a Lhasa Apso po prvom pouziti bola ich srst uplne jemnucka a vybielena neskrabu sa a ani neprotestovali pri kupani...je fakt dobra najdete tam toho strasne vela vrelo odporucam z vlastnych skusenosti
mirka123
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: Vhodný šampón

Poslaťod Kitty » Uto 02.06.2009 12:06

Nemá niekto skúsenosť s nejakými sprejmi na rozčesávanie? Mám 5 mesačné šteniatko yorka a dosť sa jej srsť zachlpí, keď sme vonku a potom je to strašne namáhavé vyčesať, keďže ešte nie je až tak zvyknutá a strašne piští.
Kitty
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: okolie Nitry

Re: Vhodný šampón

Poslaťod raky » Uto 02.06.2009 12:15

luba píše:Ja pouzivam uz asi styri roky sampon od KW, konkretne citronovy a spolu s nim aj citronovy balzam. Sampon je urceny pre psov s citlivou kozou. Uzasne vonia a psi maju po nom super srst, jemnu a nekonecne sa blistia :lol:


podobne - len mám čierny, dokonca keď dám ten balzam - môžem ísť o dva dni na výstavu...
Ale u nás sa šampónujeme len dva krát do roka....
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Vhodný šampón

Poslaťod nellynka08 » Štv 04.06.2009 20:00

Kitty píše:Nemá niekto skúsenosť s nejakými sprejmi na rozčesávanie? Mám 5 mesačné šteniatko yorka a dosť sa jej srsť zachlpí, keď sme vonku a potom je to strašne namáhavé vyčesať, keďže ešte nie je až tak zvyknutá a strašne piští.

KW má spreje na rozčesávanie a aj na predchádzanie uzlenia... nám zatial funguje ten druhý, vyčesala som s ním aj predošlé chumáčiky a srsť je pekná lesklá a tiež aj vonia
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

Re: Vhodný šampón

Poslaťod Klaudia a Ťapka » Pia 12.06.2009 18:51

my používame KW Lux šampon :lol:
Pes ťa dokáže nahovoriť na čokolvek - bez slov. Pam Brown
pražská krysaříčka Ťapka,
http://www.tapkajka.estranky.sk
Klaudia a Ťapka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bratislava

Re: Vhodný šampón

Poslaťod kikus » Str 29.07.2009 21:46

Vynikajuce su aj sampony Ring5, ja tuto znacku pouzivam pre rusakov, lhasakov a aj v salone na "zakaznikov" :smile: Tie balzamy a rozcesavace su fakt dobre :smile:
kikus
Snoopy
 
Príspevky: 152

Re: Vhodný šampón

Poslaťod Nia » Štv 30.07.2009 9:23

kikus, maju aj nieco vhodne na balickovanie??
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Vhodný šampón

Poslaťod kikus » Sob 01.08.2009 9:44

kikus, maju aj nieco vhodne na balickovanie??


ano, je tam jeden kondicioner vyslovene pre vystavnych psov a je doporuceny aj na balickovanie srsti :smile: Ja osobne mam najradsej penovy rozcesavac s lanolinom, tento pouzivam na lhasakov a rozcesavac s norkovym olejom zase na rusakov :smile: Ak chces, poslem ti zoznam aj s cennikom.
kikus
Snoopy
 
Príspevky: 152

Re: Vhodný šampón

Poslaťod Nia » Sob 01.08.2009 10:18

kikus, dakujeeem :smile:
posli mi to na mail: natalkapirkova@zoznam.sk dakujeem.
uz dlhsie chcem skusit nieco ine na balickovanie. uz vymyslam kadeco. a maju aj nieco ako suchy sampon? lebo maly si niekedy obcura predne nohy a to potrebujem rychlo utriet, lebo potom sa to ani cesat neda a tak smrdi to..ved jasne.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Aka je najlepsia kozmetika vhodna pre dlhosrstych psov?

Poslaťod adushiik4 » Štv 20.08.2009 19:31

Takze aj ja mam doma westa, ked som bola na vystave v Ke poradili mi KW biely sampon ... no nemyslim , ze by bol najlepsi pre westa, ja svojho kupem iba raz za mesiac, no stale ked ho okupem saponom, srst zmakkne a je po tvrdej srsti :pac: mala by som obmadzit kupanie samponom, alebo viac trimovat? Bol trimovany iba raz kedze prvy krat som chcela trimovanie, no ostrihali mi ho :pac: .. Ma 8 mesiacov...
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Aka je najlepsia kozmetika vhodna pre dlhosrstych psov?

Poslaťod Nia » Štv 20.08.2009 19:38

adushik, ja by som skor pouzila sampon na teriersku srst...alebo potom zmiesat terriersky a biely..a mas :no: nemoze sa mu stat nic, ja tiez domapraktizujem vseliaku alchymiu :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Aka je najlepsia kozmetika vhodna pre dlhosrstych psov?

Poslaťod adushiik4 » Štv 20.08.2009 19:49

No ked som kupovala ja sampon, tak hovorila ze uz na terierov sampon nemaju, ale ze tiez by bolo dobre kupit ho...
Tak kupim tu u nas, no teraz som si kupila uz sapon na bielenie... :) len ta jeho srst jemna mi robi problemy... vzdy ked ju ma uzasne tvrdu musim ho okupat a zasa sme tam kde sme boli...
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy