Problém s venčením.

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Problém s venčením.

Poslaťod Ulf » Str 15.03.2023 13:59

Každý pes je iný a treba vedieť rozoznať, kedy je zatlačenie na psa ešte v rámci prospešnosti a pes sa ešte učí, alebo už je pes v takom strachu, že hoci nás slepo nasleduje, ale už je to prelomené a nič mu to reálne nedáva.

Milan držím palce, fakt je to len šteňa. Ono to bude dobré. :jop:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Problém s venčením.

Poslaťod Milan Leo » Str 15.03.2023 14:24

Ďakujem budeme pomaly skúšať a uvidíme zatiaľ veľmi pekne ďakujem a dám vedieť akí bude výsledok.
Milan Leo
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Problém s venčením.

Poslaťod Domca » Str 15.03.2023 15:59

My sme mali v dočaske také šteňa - neznášala chodiť vonku. Urobila potrebu a hajde letela domov, von nechcela chodiť iba prilepená na mne a keď som sa zastavila, sadla si mi na nohy alebo sa mi šplhala do náruče :heh: ona bola schopná proste spoza kopca utekať domov ku vchodu...teraz je z nej normálny, dospelý pes, chodia na prechádzky a kade tade :no: u niektorých to trvá dlhšie no, proste treba vydržať :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Problém s venčením.

Poslaťod Mac Gie » Str 15.03.2023 17:19

Offtopic: Domca a nemáš nejaké fotky? Žeby si hodila do krížencov. Celkom by ma zaujímalo ako vyzerá dospelá :hi:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Problém s venčením.

Poslaťod Domca » Pia 17.03.2023 15:39

Offtopic: Jasne mám nejaké :yes: hodím :lol:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov