Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Liana » Sob 11.12.2021 19:02

no ono to vyzera tak, ze ked je pes "šiši" a nejaku oblast clovek opravi, vybehne to zas inde. ale mas moj brutal obdiv, ja proste nemam trpezlivost a schopnosti aby som tu chillu dala dokopy. a to pritom pes u nas od stenata, ziadne traumaticke zazitky. a ty si to dala s dospelym utulkacom a za zlomok casu :klobuk:
vsetko psie je mega drahe :ua: kolegyna vo volnom case vedie floorbalovy tim pre decka a ze 40 eur na mesiac. to oproti treningom cohokolvek pre psa je uplne charitativna cena. mna takto mrzi ze ked bola Lia mlada nemala som peniaze na agility a potom som uz bola sprosta ked mala 5-6 rokov ze som si vravela ze uz je na to stara.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Slausa » Sob 11.12.2021 19:13

:hi:
Ja o nej hovorim ze ma hlavicku jak pamat v starom pocitaci. Co to si zapamata, ale aby sa naucila daco nove, tak nieco treba vymazat.

Ja som si kupila este vlani jeden kurz, ten stal okolo 50e, z toho 40 som mala take, co mi dala ceska banka ked som si u nich otvorila ucet... Teraz co mam vyhliadnuty, stoji 2500 kc (cca 100e) tak cakam a pevne dufam v zazrak, sem tam ho na chvilku daju z par% zlavou.

U mna to este komplikuje to, ze s tym psom nie som nonstop :ua: . Byt stale so mnou, je to asi ine, to by som si kludne nasla daco tu v Brne, pride mi ze sa daju aj za normalnu cenu najst veci, my mame navyse priamo skolsky cvicak (ktory neviem ci vlastne este funguje lebo po akychkolvek informaciach sa zalhla zem), plus je tu ovela ovela viac moznosti ako na Slovensku.
Takto, ked sme sa od septembra do pol novemra videli 4x na 2-3 dni, tak tam mozes pracovat na vies com... :kak:

Musim ju pochvalit ale v tom, ako zvladla presun sem. Prakticky bez nejakeho extra vacsieho problemu, chodila so mnou na prednasky a bola rada ze po nej nikto nic nechce a ona moze spokojne lezat a decke a chrapat, sem tam jej do toho padlo zradlo :D Na byte si nasla obete na skrabanie
Je tu o dost viac psov ako u nas, ale uplne ina skladba, vobec tu nie su az take bezne tie male trojkilove vrieskajuce prachovky aka psy co ju najviac :kak: , Je tu viac velkych psov, ale kolkokrat su aj tie navolno fakt vychovane alebo sa minimalne daju odvolat. Samozrejme debili sa najdu vzdy a vsade, ale pride mi to take vyrovnanejsie
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Liana » Sob 11.12.2021 21:04

jejda tak to keby s nou nie som kazdy den, tak je suca akurat tak na zavretie na zahradu bez vychadzok a s velmi dobrym plotom, to by bola uplne diva :heh:
v SR ceny ako v new yorku a uroven sluzieb a mentalita ludi... :ach:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Ned 12.12.2021 2:35

Liana píše:vsetko psie je mega drahe :ua: kolegyna vo volnom case vedie floorbalovy tim pre decka a ze 40 eur na mesiac.

vidím tam rozdiel možno aj v tom, že floorbal je tímová hra, že viacero ľudí trénuje cez ten istý čas a môžu si tú cenu medzi sebou "podeliť"... kdežto so psami sú to všetko individuálne športy.

teda nie že by som nesúhlasila, že je to všetko brutálne drahé. ja som včera oplakala cez 200 eur čo som na účet rsdc posielala na tréningy :prd: a vyjde to snáď na štvrť roka či koľko? človek by si mal asi robotu nájsť :pac:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 13.12.2021 8:27

Offtopic:
Shel-chan píše:človek by si mal asi robotu nájsť :pac:

neuškodilo by ani niekomu vyúčtovať výlet :angel: ....kým príde o všetky úspory :plac:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Tinka123 » Pia 17.12.2021 17:58

Ono to aportuje v 3? mesiacoch. :aaa: Dnes spala celý deň, som si už myslela, že jej niečo je. Ale teraz ožila, tak som zvedavá, čo bude zase robiť večer. :pac:

Dex.JPG
Dex.JPG (102.11 KiB) Zobrazené 1909 krát

Dex1.JPG
Dex1.JPG (84.62 KiB) Zobrazené 1909 krát
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Liana » Pia 17.12.2021 18:10

Kraaaasnaaaaaaaa :love: :love: :love:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod wer » Pia 17.12.2021 18:36

To je fakt krasne zvieratko :love:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Pia 17.12.2021 22:50

to je strašne pekne! ale ten jeden biely chlp čo jej ide z brady je topka :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod MisheliQ » Str 22.12.2021 12:29

Liana, som nasla plemeno, co sa podoba na jedneho z tvojich psikov - kokoni / militeo kinidio :hi:
163112B2-C92A-4FB4-AEA7-9595E82FE181.jpeg
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Str 22.12.2021 12:37

Och Tinka to je kraaaaasne stvorenie :love:
Kde to ty vlastne bývaš? Ja to chcem vidieť naživo :ha: :aaa:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Liana » Str 22.12.2021 18:19

Mishel, to idem hneď googlit :love:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Tinka123 » Uto 28.12.2021 19:41

Príšerka ďakuje :hi:
Shel-chan píše:ale ten jeden biely chlp čo jej ide z brady je topka :heh:

Že :heh: Strašne sa na tom smejeme.
Mac Gie píše:Och Tinka to je kraaaaasne stvorenie :love:
Kde to ty vlastne bývaš? Ja to chcem vidieť naživo :ha: :aaa:

Ďaleko. :ua:

Decko neposlušné.
DSCN5075 – kópia2.jpg

DSCN5078 – kópia.JPG
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 03.01.2022 13:50

Tinka123 píše:
Mac Gie píše:Och Tinka to je kraaaaasne stvorenie :love:
Kde to ty vlastne bývaš? Ja to chcem vidieť naživo :ha: :aaa:

Ďaleko. :ua:


Neboj, máme v pláne veľa výletovať :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 31.01.2022 8:20

Zase sa vtriem do témy :ha:

Prišla úplne nečakane, neplánovala som žiadnu dočasku....ale dostala som otázku či neviem vziať tak reku, nejakú rýchlokvasku aj hej...to bolo vo štvrtok. A v piatok už tu bola :lol:

Ľudia to je tak dobré šteňa! Strašne je rozumná, ani neviem, že ju máme...je to taký mojkoš ale nevynucuje si pozornosť, o iné psy moc záujem nemá - vonku ošteká a potom ignoruje, ani Donnieho si nejak nevšíma, kým ju on nevyhecuje do hry. Prevažne si vezme hračku a hrá sa sama aj noc celú prespí. Nevrieska na každý prd a každý zvuk. Do fotečiek som dávala už nejaké foto ale dám jednu aj sem :yes:
To zas neviem jak prekusnem keď odíde :plac: som už asi stará alebo čo :heh:
Prílohy
IMG_2323 (1).jpg
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence