Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod janajka » Štv 07.10.2021 20:32

Úplná kópia nasej "originálnej" kríženky Tiny. :oo: :aaa:
Keby nemám psov, hneď ho beriem.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Aris » Pia 08.10.2021 6:19

Ľúbim ju :hi:
4FB85836-EABB-4470-83BD-B45671E98BF1.jpeg
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Ulf » Pia 08.10.2021 6:54

Hriva, pamätáš ako sme sa ešte kedysi v praveku stretli letmo na Kopáči? Nikdy nezabudnem na ten Briin vyhúkaný xicht, keď som ju jej menom oslovila ako neznámy človek z kriakov :haha: :haha: :lol: Keby tam sral mimozemšťan, tak nebude kukať inak :heh:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod hriva » Pia 08.10.2021 7:08

Hej pamätám. Chudera :haha: teraz už nepočuje.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pia 08.10.2021 7:47

hriva a tie problémy s krkom čo mala? ešte ju odvtedy seklo, či lepšie?

Ulf píše:Keby tam sral mimozemšťan, tak nebude kukať inak :heh:

:haha:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod hriva » Pon 11.10.2021 19:23

Máva to keď sa zle vyspi alebo čo. Ale vždy to rozchodi, len ráno taká býva. No, veď ani starí ľudia neskáču z postele jak za mlada
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Str 13.10.2021 19:15

Dnes som v jednej skupine na FB uvidela druhú Suru, pôvodom z Rumunska :oo: :lol:
(fotky som ukradla z FB)
Prílohy
FB_IMG_1634147105186.jpg
FB_IMG_1634147094448.jpg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Slausa » Str 13.10.2021 20:14

Suratko :oo:
V Sali maju teraz take Surate stena, mat teraz podmienky na druheho zvera, asi rozmyslam :lol:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Lindchen » Štv 14.10.2021 9:25

Ulf píše:Keby tam sral mimozemšťan, tak nebude kukať inak :heh:


Pomoc. :heh: :heh: :heh:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Štv 14.10.2021 9:32

Slausa píše:Suratko :oo:
V Sali maju teraz take Surate stena, mat teraz podmienky na druheho zvera, asi rozmyslam :lol:

že?! mňa to úplne dostalo ako sa podobajú, som čítala príspevok a oko mi ušlo na fotky som sa vrátila vyššie či to nie ty si písala (nedošlo mi, príspevok je v češtine :pac: :heh: )
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Štv 14.10.2021 10:13

Tvl to je podoba fakt že hej :oo:
A ja tu už nemám čím prispievať :plac:

Akurát len nedávno mi majiteľka Liny (to žíhané štenisko čo som mala minulý september v dočaske) písala, že jej bola diagnostikovaná DCM :plac: ročnému psovi....to ma fakt nepotešilo teda :ua:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Štv 14.10.2021 11:26

och Domca, to mi je ľúto :ua: a ako na to prišli? bežné vyšetrenie?
možno niečo pribudne časom a budeš zas prisievať :hih:

no a inak "už keď som tu" Maxíkoslávil na prelome august/september 13 rokov...bohužiaľ sa jeho zdravotný stav horší, občas sa mi zdá, že je to horšie zo dňa na deň, nožičky sa mu pletú, rozchádzajú, snažím sa ho masírovať a nejako ho namotivovať aby so mnou cvičil ale to sa mu moc nepáči (na surové mäso celkom reaguje tak snáď to pôjde) od Ľubky už máme aj cvičebný plán...podľa videí čo som jej poslala, a toho čo som videla/čítala a toho ako rýchlo sa to horší) je podozrenie na DM, ale tiež by to mohli byť platničky alebo neviem, proste celé zle, inak má hlavičku úplne v poriadku, zmysli mu tiež dobre slúžia a tak veľmi by chcel behať, nechávam ho hýbať sa na ako sa cíti tak si občas ešte pobehne...keďže od vchodu kk víťahu máme schody tak ich oboch nosím, sa cítim občas ako ich poskok :heh: ešteže malá nevyvádza a pekne čaká na mieste kým vynesiem/znesiem aj Maxa...berie striedavo Alavis, Milgammu, lieky na inkontinenciu a keď sme boli na RTG dala som spraviť krv tak mu tam vyskočil nejaký enzým tak má aj lieky na podporu pečene, ale inak si užíva dôchodok môj malý feťáčik :joint:
boli sme na chate pro Levoči tak sme skočili aj ku kamoške pozrieť na koníky, zaujali ho (nevidel ich prvý krát), ale do býkov sa zamiloval :heh:

no a nejaké fotky z posledného mesiaca :smile:
Prílohy
IMG_20210915_134109-01.jpeg
IMG_6392.JPG
IMG_6520.JPG
IMG_20210926_152344-01.jpeg
IMG_20210927_145809-01.jpeg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Štv 14.10.2021 11:32

ako na to prišli? bežné vyšetrenie?


Prišli na to pri predoperačných vyšetreniach pred kastráciou, že niečo nie je ok, tak ich poslali na kardio :ua: že zatiaľ je to ok, reguluje sa sama a oddychuje častejšie ale no....moc dlho sa s týmto psy nedožívajú :plac:

možno niečo pribudne časom a budeš zas prisievať :hih:


joj hej možno, ja by som aj brala nejakú dočasku malú ale Don je taký pablb že on by s tým jeho štýlom hry malému psovi uhnal minimálne otras mozgu :ach: :heh:
A teraz majú dve DK v útulku v LM...a ďalšie zlatíčko na adopciu na bazoši, som videla video...no hneď by som ju brala :aaa:

Maxíčkovi oneskorene všetko najlepšie :pusa: starúšik rozkošný, to sú už také tie veci čo prídu s vekom....určite ešte dlho bude s vami bačovať :love: vyzerá výborne :hi:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Štv 14.10.2021 11:44

Domca píše:
ako na to prišli? bežné vyšetrenie?


Prišli na to pri predoperačných vyšetreniach pred kastráciou, že niečo nie je ok, tak ich poslali na kardio :ua: že zatiaľ je to ok, reguluje sa sama a oddychuje častejšie ale no....moc dlho sa s týmto psy nedožívajú :plac:

jaj tak...prečítala som si o tom narýchlo, lebo som ani nevedela čo to je a teda prognóza nič moc no :ua:


Domca píše:Maxíčkovi oneskorene všetko najlepšie :pusa: starúšik rozkošný, to sú už také tie veci čo prídu s vekom....určite ešte dlho bude s vami bačovať :love: vyzerá výborne :hi:

ďakujeme :)...no on klame telom, kým stojí vyzerá ako zdravý pes ale jak sa pohne smútok na neho pozerať niekedy, ale tak patrí to k tomu a ostáva nám len robiť čo najviac aby sa to zmiernilo :smile:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pia 15.10.2021 11:32

Tak jasné, už vek človek neoklame ale aj tak :hi: nech sa čo najdlhšie drží chlapec!

Ja som dnes narazila na kríženca, čo majú v LM útulku (Očami psa) čo nielenže vyzerá ako moja Kika, ale ešte sa aj volá Kika :plac: :plac: mi až hrdlo zovrelo :plac:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence