Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod nordic » Uto 01.12.2015 9:14

Ahoj Marco,

Potreboval by som radu.
Mam 8 rocneho krizenca am. stafforda s dobermanom. Je velmi aktivny, vysekany, cez leto 30 km vedla biku a tak. Za 8 rokov v spickovej forme a nikdy mu nic nebolo. Cely cas sa snazime davat kvalitne krmivo no nie vzdy to bolo OK. To aby bol takyto vzdy bolo tak ze nasli sme 2-3 krmiva z ktorych mu bolo strasne a az potom nejake ktore mu sadlo a to vydrzalo pol roka. potom zas bolo zle. Vzdy to ale boli krmiva strednej triedy podla mna. Neznesie v krmive obilniny a kura. Sladky zemiak je bez problemov. Doteraz sme krmili krmivom naturea. No vyzera to tak ze to uz presta byt OK.

Chcel som sa spytat,
Keby si si mal vybrat medzi tymto. Co by to podla teba bolo ?
Firstmate - australian lamb
Orijen - adult dog
Timberwolf

Dakujem za odpoved

Chcel by som vediet ktore z tychto je podla teba lepsie zlozenim. Pripadne ine krmivo. Cena nehra rolu.
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod bibi25 » Uto 01.12.2015 16:10

Ahoj Marco,
potrebovala by som poradit.
Moj pes (yorkshire) mava problemy s travenim. Neraz sme skoncili na veterine kvoli castemu zvracaniu, alebo zachvatu so zlcnikom/pankreasom. Na doporucenie veterinara sme zacali krmit Hills D/D. No mam pocit ze uz aj tie mu zacinaju robit problemy. Cas od casu ho po nich dost naduva, prip. ho chytia az krce do brucha. Tiez som si vsimla ze ma nejak castejsie problem s kozou (suchsia, svrbiva). Bol aj prelieceny na plesne a zlat. stafylokoka. No mne to zacina pripadat ze mu to sposobuju aj granule. Bo Hills D/D su aj na problemy s kozou, no on doteraz nikdy nemal problemy s kozou a srstou, mam pocit akoby mu tie granule v tomto smere zacinali robit zle (plus tie zazivacie pr.).
A zabudla som dodat: od veta nam bolo povedane, ze je nas pes silny alergik, nakolko ma velmi casto skoro na vsetko nejaku reakciu. Na blchy, komare, klieste, zradlo (zjedol surove kura a mal zachvat vracania - podrazdeny vraj pankreas), ockovania (po jednom povinn. ockovani mi odpadol)...
Rozmyslala som nad zmenou bud na Trovet alebo na Farminu (Gastrointestinal alebo Fish and Orange), alebo mam kupit uplne nieco ine?
Prosim co by bolo podla teba lepsie pre psa, ktory mava problemy s travenim (zaludok/zlcnik/pankreas)?
Dakujem :poklona:
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: PN

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod Michal2 » Sob 05.12.2015 22:38

ahoj marco,

chcel by som sa opyat na kvalitu krmiva Brit premium. Krmivo by bolo urcene pre NO. dakujem
Michal2
Nováčik
 
Príspevky: 26

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod Gulino » Str 16.12.2015 10:17

Mam problem so psom- chronicke costridium perfengers, opakujuce sa cca kazde 3-5 mesiacov, asi rok a pol. Predtym pes na varenej strave, eliminacnou dietou zistena intolerantnost na obiloviny, aj ryzu.
Pes od 6.2015 na Platinum iberiko greens- mozu tieto granule sposobovat premnozenie tychto bakterii, nakolko opat mame problem s tymi bakteriami. pes nic ine nezerie. + Probican pasta.
Gulino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod nordic » Str 16.12.2015 10:50

Mozem sa spytat ako casto tu Marco ordinuje ? :) ludia donho vkladaju nadej a on si zije svojim pozemskym zivotom :D pche.
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod majus33 » Str 13.01.2016 16:46

Ahoj Marco,
doteraz som kŕmila svoju suku - Akitu, Trainer natural, ale zo dňa na deň mi prestala granule žrať a nakoniec ich dokonca vyplúvala :) neviem prečo, predtým problém nebol. Preto som jej musela kúpiť iné a chcem sa spýtať na názor, či sú vhodné pre Akitu (zatiaľ som ich tu na fóre nenašla), prípadne poradiť inú značku:
http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/w ... ule/482730

a tu je ešte foto v originále zo vzorky
Obrázok
Obrázok
majus33
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod Martina-am.bulldog » Uto 19.01.2016 18:33

Dobry den Marco. Chcela by som poziadat o radu. Mam americkeho bulldoga, suku takmer 5 rokov. Kastrovana. Zatial ziadne zdravotne tazkosti, ani nadvaha. Krmila som doteraz vsetkymi prichutami the taste of wilde. Suka zozerie vsetko. V poslednej dobe stale viac pocuvam o za studena lisovanej strave. Rozmyslam nad zmenou ale po precitani Vasich roznych vyjadreniach na black angus a markus muhle a tiez kennels favourite si uz niesom ista ci ma tato zmena vyznam, napriek tomu ze reklama hovori ze za studena lisovane je lepsie ako extrudovane. Citala som zlozenie kennels favourite -KENNEL'S FAVOURITE M-5 15kg - ZLOŽENIE: predvarená kukurica, dehydratované hovädzie mäso, dehydratované hydinové mäso, zdroje živočíšnych bielkovín, dehydratovaný palmový tuk (bohatý na fosfolipidy), hovädzí tuk, sušené repné rezky, práškový haemoglobín, dusená hnedá ryža, dehydratované kvasnice (zdroj mannán-oligosacharidov), Lecitín, čistá rozdrvená slávka zelenopyská Perna kanálek (zdroj glykosamin a chondroitin sulfátu), sušená chrupavka morského žraloka (zdroj glykosamimu a chondroitin sulfátu)- ten pukanec teda kukurica hned na prvom mieste. Dalsie prichute uz to nemaju. NaprZLOŽENIE: Mäso (hydinové), obilniny (min. 48% hnedá ryža), ryba (100% losos), oleje a tuky (min. 17% lososový olej), dehydrované repné rezky, extrakt zo sušených kvasníc, zdroj mannanoligosacharidov (MOS), rastlinné produkty, minerálne látky, slávky zelenopyskej, žraločej chrupavky aleboZLOŽENIE: mäso (min. 50% jahňacie mäso), obilniny (min. 68% hnedá ryža), oleje a tuky (min 15% lososový olej), extrakt zo sušených kvasníc (zdroj mannanoligosacharidov (MOS)), rastlinné produkty, čakanka (zdroj inulínfruktooligosacharidov (FOS)), minerálne látky, slávky zelenopyskej, žraločej chrupavky.
Tak neviem ci teda menit alebo jej tym aj tak moc nepomozem. Za Vasu pomoc a radu vopred dakujem!
Martina-am.bulldog
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod denula26 » Pon 06.06.2016 9:11

Marco, máme 12 mesačnú fenku bavorského farbiara. Môžeš mi poradiť vhodné granulky? Zatiaľ kŕmime Orijenom puppy.
denula26
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod nordic » Uto 07.06.2016 13:11

Nechapem naco mu tu davame este otazky ked naposledy tu bol
Posledná návšteva:Pon 09.11.2015 19:25
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod lulu » Uto 26.01.2021 8:29

Zdravím Marco,


Ja by som veľmi chcela poprosiť.
Mám fenku, 7 rokov, po pankreatitíde.
Chcela som prejsť na barf pretože granule sú alchýmia a stále neviem či mojej fenke dávam papať to čo je najlepšie a čo jej neubližuje. Veterinárka ale rázne odmietla akékoľvek menenie typu stravy, práve kvôli zmieňovanej pankreatitíde.
Tak kŕmime Barking Heads, už boli lososové, morčacie aj pstruh a losos. Fenka má peknú srsť, energie až až, hovenko sa mi zdá suché, pstruh losos-tam bol aj bobek fajn. Je toto to, čím sa mám riadiť alebo jej môžem ponúknuť niečo lepšie?

Ďakujem veľmi pekne :hi:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod wer » Uto 26.01.2021 9:14

Marco tu bol naposledy 11/2015 :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod hriva » Uto 26.01.2021 9:52

Ja by som po pankreatitide nejak nešpekulovala... krm tým čo sedí. Narobis viac zla jak osohu. Barking sú dobre granule.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod lulu » Sob 06.03.2021 15:15

wer píše:Marco tu bol naposledy 11/2015 :no:


Vidím tu aj po rokoch známe mená ešte od čias keď som tu aj ja bola aktívnejšia tak som nejak tajne dúfala :hi: A kam sa podel? :)


hriva píše:Ja by som po pankreatitide nejak nešpekulovala... krm tým čo sedí. Narobis viac zla jak osohu. Barking sú dobre granule.


Veľmi pekne ďakujem za odpoveď :yes:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod LaCiao » Pia 19.08.2022 18:54

Ahoj Marco
co odporucis pre zdrave stravovanie a vyvoj 4mes aktivneho Parson Russell Teriera pre jeho velmi aktivnu (aj bezecku) buducnost?
Dakujem, Laco
LaCiao
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod LaCiao » Uto 30.08.2022 8:21

nordic píše:Mozem sa spytat ako casto tu Marco ordinuje ? :) ludia donho vkladaju nadej a on si zije svojim pozemskym zivotom :D pche.


Presne :jop: Aj ja som sem naivne položil otázku, lebo som netušil že tu už 7r nereaguje.
Ale to je chyba ADMINistrácie, že je tu ešte stále jeho sekcia/"fanclub" bez nejakého upozornenia!
Hold, poraďme si sami.... :nwm: aj keď tie odpovede Marca zneli naozaj chytľavo, že čo a ako?... :au:
LaCiao
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy