Canicross

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Poslaťod Amaguk » Ned 04.11.2007 15:04

:heh:

ale je mi luto, ze ste zraneni.
poznam, nas predchadzajuci mal tiez poradeny vankusik, bol to s nim dost horor, lebo on mal zakazane behat uplne, asi 2 tyzdne chodil ofacovany...

tak zelam skore uzdravenie!
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 04.11.2007 15:07

Dakujeme.
Dva tyzdne nic? :oo: boze, aj my sme ofacovany a s papuckou. ale takto zlahka behat snad moze, nezakazali nam.

A co vy teraz, behavate?
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 04.11.2007 15:15

My sme v pohodke :smile:
dnes na cvicaku robil agility prekazky
a vo stvrtok sa dokoncaa aj kupal! :cool:
Naposledy upravil Amaguk dňa Ned 04.11.2007 15:50, celkovo upravené 1
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 04.11.2007 15:42

úlf a kolko km tak chodíte na bicykli??keď je všetko v pohode...a prajeme inak skoré uzdravenie :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 04.11.2007 20:19

diki Lenka.
Chodime zhruba 30 km tyzdenne. Ale dufam ze napadne sneh, to budeme chodit aj viac, predsa len ten bicak je taka haraburda, ze odmakat a domov. lyze su variabilnejsie, mozme ist napr. domov autobusom, ked sa daleko zatulame a tak.

Amaguk, ja bych neskusala husky agility, neze vam na chalupe zacne robit agility cez plot. :heh:
No inak o tom kupani si my mozme nechat akurat snivat, hoci sme pokrizeny aj s labradorom. o vode ani pocut :ach:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 04.11.2007 20:34

Úlfheidr píše:
Amaguk, ja bych neskusala husky agility, neze vam na chalupe zacne robit agility cez plot. :heh:


fuha, tak to mi nenapadlo :heh:
no, asi nemam dost problemov, tak si ich musim takto privyrabat!

No inak o tom kupani si my mozme nechat akurat snivat, hoci sme pokrizeny aj s labradorom. o vode ani pocut :ach:

a skusala si ho nalak na hru, aport, atd.? presvedcit ho, ze voda je big fun?

nas bol zo zaciatku trochu opatrny, len behal popri brehu po vode, ale nakoniec sa osmelil, lebo aj on chcel mat zabavu so svojou svorkou. Dokonca z vody aportuje ako divy, co na susi ma po 3-4och razoch pocit, ze uz stacilo, podme robit nieco ine.

a teraz si zaplava aj samostatne, bez nas
Obrázok

(foto z 1.11.2007 :smile: )
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 04.11.2007 20:39

Myslim ze ked do vody nevliezol za haravou fenkou, tak uz neviem za cim :smile:
ale on ma s vodou problem skrs utulok. boli tam v betonovom vybehu, kde stalo 10 cm vody s granulami, hovienkami a stankami, takze ja sa mu nedivim.
Tak mame trochu problem aj za dazda.
p.s. kjasna fotecka :ahoj:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 04.11.2007 20:42

hmm, to si tam asi chudak dost uzil :ua:

u nas za dazda mam problem hlavne ja, kedze moj pes sa tvari, ze "to ako kde vidis aky dazd? ja nic nepozorujem...!" :ach: :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 05.11.2007 8:38

jaj, tak to mas super. keby mohol, tak si ten moj saso bude za dazda tukat na celo, ze to len my sa prechadzame ked prsi :smile:
jejda, to sme trosku odbocili od crosovej temy.
(aj ked, po dobrom behani sa treba okupat) :angel:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod rea » Pon 05.11.2007 11:33

Úlfheidr píše:Myslim ze ked do vody nevliezol za haravou fenkou, tak uz neviem za cim :smile:
ale on ma s vodou problem skrs utulok. boli tam v betonovom vybehu, kde stalo 10 cm vody s granulami, hovienkami a stankami, takze ja sa mu nedivim.
Tak mame trochu problem aj za dazda.
p.s. kjasna fotecka :ahoj:


Určite si v útulku aj mimo užil veľa, ale teba má na to, aby si mu ukázala, že už je to všetko inak, že s tebou má v živote viac srandy a istoty. Nenechávaj ho v tých problémoch, ktorými prešiel.
rea
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425

Poslaťod Amaguk » Pon 05.11.2007 11:52

Úlfheidr píše:jaj, tak to mas super. keby mohol, tak si ten moj saso bude za dazda tukat na celo, ze to len my sa prechadzame ked prsi :smile:
jejda, to sme trosku odbocili od crosovej temy.
(aj ked, po dobrom behani sa treba okupat) :angel:


OT tak uplne nie sme - u nas sa beha aj za dazda. :ach:
Momentalne mam problem zohnat nepremokave gate, ktore by ma nevysli majland. :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Amaguk » Pon 05.11.2007 11:57

rea píše:Určite si v útulku aj mimo užil veľa, ale teba má na to, aby si mu ukázala, že už je to všetko inak, že s tebou má v živote viac srandy a istoty. Nenechávaj ho v tých problémoch, ktorými prešiel.


suhlas, tiez by som sa snazila presvecit ho, ze vody sa netreba bat.
ale su aj notoricki odmietaci vody, ktori proste vodne hratky za zabavu nepovazuju a nemusia mat ani ziadne negativne skusenosti.
tam by som volila skor ine aktovity, ako za kazdu cenu sa snazit u psa zaujem o vodu vyvolat. - ale toto by uz asi naozaj bolo skor k teme Pes a voda (tusim tu taka pred casom bola) :angel:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 05.11.2007 12:30

ano to je pravda, ale ja do vody tiez neleziem, ja respektujem, ze tam nechce. Co sa tyka toho dazda, tak podla mna je normalne ked psovy nevadi,ale aj ked vadi, si vezmi v prirode sa zviera nepojde do dazda prechadzat, ale schova sa. no a kedze nepotrebujeme akutne v dazdi lovit, aby sme neumreli od hladu, tak volime formu ukritu. Samozrejme ak musime ist na prechadzku tak ideme. a neni s tym problem, len zrovna mi za to netlieska.

ked som ho doniesla domov, tak nechcel ani na mokry asfalt, teraz mu to uz nevadi, takze pokroky robime.
Oka, back to topic.
Boli sme bezat dalsie 4 km a z mojou svalovicou je to este horsie.. :ach:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod rea » Pon 05.11.2007 18:07

Amaguk píše:
rea píše:Určite si v útulku aj mimo užil veľa, ale teba má na to, aby si mu ukázala, že už je to všetko inak, že s tebou má v živote viac srandy a istoty. Nenechávaj ho v tých problémoch, ktorými prešiel.


suhlas, tiez by som sa snazila presvecit ho, ze vody sa netreba bat.
ale su aj notoricki odmietaci vody, ktori proste vodne hratky za zabavu nepovazuju a nemusia mat ani ziadne negativne skusenosti.
tam by som volila skor ine aktovity, ako za kazdu cenu sa snazit u psa zaujem o vodu vyvolat. - ale toto by uz asi naozaj bolo skor k teme Pes a voda (tusim tu taka pred casom bola) :angel:


Jasné, nejde o to, že si to má "nasilu užívať", išlo mi len o celkový prístup. Nemusí byť nadšený zo všetkého, čo by chcel majiteľ, ale zas si z toho nemusí robiť ťažkú hlavu. :no: Mláka môže byť nepríjemná, ale nemusí byť bubákom.
rea
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425

Poslaťod Amaguk » Pia 09.11.2007 14:00

Ulf
ty pouzivas guard alebo long distance?
Ak hej, kde si kupila?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy