Konzervy všeobecne

Konzervy všeobecne

Poslaťod Mima » Štv 23.08.2007 11:38

Kŕmite aj psími konzervami? Ja kupujem Pedigree Junior kapsičky. Som s nimi spokojná a hafanovi chutia...
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 23.08.2007 11:49

ja tiež niekedy kupujem tie kapsičky a chutia mu :ha:
raz ich jedol aj na výlete a potom sme išli busom..ani zle mu nebolo :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Mima » Štv 23.08.2007 12:01

no oni sú fakt dobré... my sme mu ich kupovali hneď ako mohol jesť mäso v konzerve
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Re: Konzervy

Poslaťod Amaguk » Štv 23.08.2007 15:24

Mima117 píše:Kŕmite aj psími konzervami? Ja kupujem Pedigree Junior kapsičky. Som s nimi spokojná a hafanovi chutia...


pedigree konzervy raz za cas su ok.
len treba mat na pamati, ze ked tymto krmis, tak psovi nedavas "maso", lebo toho je v tychto vyrobkov naozaj minimalne.
:smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Mima » Štv 23.08.2007 17:06

Tu je zloženie kapsičiek Pedigree Junior
s kuracím mäsom:mäso a vedlajšie produkty živočíšneho pôvodu(obsahuje min.4% kuracieho mäsa), obilniny, minerály, rastlinné bielkovinové extrakty
s morčacím mäsom:
mäso a vedlajšie produkty živočíšneho pôvodu(obsahuje min.4% morčacieho mäsa), obilniny, minerály, rastlinné bielkovinové extrakty

No neviem posúdiť, či to je dobré... :ua:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Amaguk » Štv 23.08.2007 17:13

Mima117 píše:Tu je zloženie kapsičiek Pedigree Junior
s kuracím mäsom:
mäso a vedlajšie produkty živočíšneho pôvodu(obsahuje min.4% kuracieho mäsa), obilniny, minerály, rastlinné bielkovinové extrakty
s morčacím mäsom:
mäso a vedlajšie produkty živočíšneho pôvodu(obsahuje min.4% morčacieho mäsa), obilniny, minerály, rastlinné bielkovinové extrakty

No neviem posúdiť, či to je dobré... :ua: [/i]


ale vidis, ze toho masa je tam minimalne - viac prevazuju obilniny (spravne by sa tomu vobec nemalo hovorit masova konzerva)...takze, ako dolnok stravy je to ok, ale treba mu davat aj skutocne maso :smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Mima » Štv 23.08.2007 17:15

a aké napríklad? ja mu tú konzervu dávam fakt len občas...
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Bibiana » Štv 23.08.2007 17:27

Teraz naposledy som nakúpila konzervy GRAND PREMIUM, je to 100% kuracie mäso (a to nie len na etikete :) ).
A inak Pedigree je jedna z mála konzerv, ktoré mojmu nespôsobia žiadne starosti (riedka stolica, hnačka, vracanie a pod.).. A to tú značku inak nemusím :ach:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Poslaťod Amaguk » Štv 23.08.2007 17:31

Mima117 píše:a aké napríklad? ja mu tú konzervu dávam fakt len občas...


no normalne masko - kuracie, hovadzie (dobre a lacne je hovadzie srdce), alebo mu kup lepsiu masovu konzervu
napr. Stuzzy dog, Animonda, alebo ine (napr. tu je prehlad http://www.4labky.sk/index.php?ccUser=3 ... ct=viewCat)
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Amaguk » Štv 23.08.2007 17:33

Bibiana píše:Teraz naposledy som nakúpila konzervy GRAND PREMIUM, je to 100% kuracie mäso (a to nie len na etikete :) ).
A inak Pedigree je jedna z mála konzerv, ktoré mojmu nespôsobia žiadne starosti (riedka stolica, hnačka, vracanie a pod.).. A to tú značku inak nemusím :ach:


myslis toto? http://www.uzlatehoretrivra.cz/detail/g ... e/423/118/
kde si to kupila?
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Bibiana » Štv 23.08.2007 17:45

Amaguk, značka tá istá, ale vždy kupujem konzervy pre šteňatá (predsa len aj to sa odzrkadľuje na zložení..). Kúpila som cez http://www.krmeni.cz a link je moment tu:

Kód: Vybrať všetko
http://www.krmeni.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=1300005


Aha teraz som si všimla, že som sa pomýlila, nie premium ale EXTRA (junior).. pardoon :hi:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Poslaťod Amaguk » Štv 23.08.2007 17:50

Diki. Posielaju aj na SK? nepredrazuje sa to postovnym?
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Bibiana » Štv 23.08.2007 17:56

Veeeľmi.. :( Ja som to objednávala cez známu v ČR.. Ona objednala a na výstavu doniesla.. Inak je suma za "prevoz" na SK nehorázna. No plánujem opäť objednať, potom dám vedieť..
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Poslaťod Amaguk » Štv 23.08.2007 18:05

Bibiana píše:Veeeľmi.. :( Ja som to objednávala cez známu v ČR.. Ona objednala a na výstavu doniesla.. Inak je suma za "prevoz" na SK nehorázna. No plánujem opäť objednať, potom dám vedieť..


ok.
lebo priznam sa, ze radsej ako platit za postovne, tak zbehnem do nasho masiarstva, urobim poriadny nakup a naplnim mrazak :smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Bibiana » Štv 23.08.2007 18:09

Tak to áno, nad klasické masko nemá ani tá najlepšia konzerva ;) Len sú ľudia, kt. nemajú až tak vela času pravidelne vyvárať :) Preto sú konzervičky naša "záchrana"
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Ďalší

Späť na Konzervy