Zatiaľ o ňom neviem viac, iba pridávam dve jeho videjká
:http://www.youtube.com/watch?v=1YBBFM2ebVM
http://www.youtube.com/watch?v=TUoALgIANm4
:
Mne pripomína psiu sfingu....fakt staré faraonske psy :-)))

neschcela by som aby mi taký zakusol do zadku

katarina79 píše:Mne pripomína psiu sfingu....fakt staré faraonske psy :-)))
.katarina79 píše:A Katka si ho plánuje doviezť z Pakistanu...hehe...

Aj keď nemám molossa vždy sa mi páčili hoc nie každé plemeno
Ale, musím povedať, že je to krásny pes 


Stačí len ešte jeden pes 

starr píše:http://www.youtube.com/watch?v=1YBBFM2ebVM


katarina79 píše:Neblázni.... 3 psov s podobnou povahou by som nezvládla![]()
Stačí len ešte jeden pes
Mac Gie píše:mne ten pes na tomto videu strasne pripomina NDxAD a aj ine mi velmi pripominaju ND
je to krasny pes a ja moloskov velmi mozem![]()
![]()



Corinne píše:Našla som ešte nejaké fotky:
Dospelý pes:
Obrázok
A šteniatka:
To len mne pripomína SAO na tej prvej fotke?
Obrázok
Obrázok

kubi píše:Ale to by si mohla zalozit chovnu stanicu Bully Kutta , prvu na Slovensku a asi aj v europe :D...... alebo si zaobstaraj sucku a zacni slachtit nove plemeno, a este by bolo aj pekne taka nohatejsia pressa![]()
Myslím,že do UK si priniesli chovný párik, tak predpokladám, že budú chovať aj oni :-)kubi píše:
Ono tam je niekde pisane , ze v niektorych tusim severnych oblastiach Pakistanu ma na plemeno velky vplyv SAO konkretne Sage Kooche ...


katarina79 píše:Nooo...Na Slovensku by som bola prvá, ale v Europe nieMyslím,že do UK si priniesli chovný párik, tak predpokladám, že budú chovať aj oni :-)


A Katka si ho plánuje doviezť z Pakistanu...hehe...


kubi píše:No ale v kontinentalnej Europe by si bola prva a aj keby nie aj tak by to bolo terno
calwen píše:Anooo dovez! Vyzeraju dost dobre - teda exterier
Som rada ze niesom sama taka sibnuta - ja sa chystam niekedy na Cao de Fila de Sao Miguel, aj ked do Portugalska to mam asi blizsie![]()

