ale to je asi len preklep? snad. ale aj tak zvlastne, to nikto neskontroloval rodokmen?
u ESP sa na to mozno az tak nehladi ako u FCI plemien, neviem.
u ESP sa na to mozno az tak nehladi ako u FCI plemien, neviem.


wer píše:preklep. potom je tam grey len 25%
koco, nech im to dobre beha


Lindchen píše:Koco, super, určite píš ďalej a pridávaj fotky. ESP je krásny pes, škoda, že pre mňa moc nie je.











To bolo fatálne pochybenie veterinára, ten prcek mal byť na infúziách, žiadna voda, žiadne jedlo, to všetko len dráždi trávenie a spôsobuje ešte väčšiu dehydratáciu (tomu zodpovedá aj to, že sa mu ani krv nedala zobrať). Ja presne viem ako vyzeralo šteňa po jednom dni zvracania, mali sme to teraz nedávno, dehydratované, vyčerpané, nechať ho tak niekoľko dní tak to dopadne rovnako...
A ten zápal muselo niečo spôsobiť, pravdepodobne zožral niečo čo nevedel stráviť - kto vie, či sa tam aj niečo nenašlo pri pitve...
