Európsky saňový pes - ESP

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod vavrena » Str 25.01.2017 20:26

x_mary píše:stano269 píše:
pridám pár fotiek pre mňa úplne dokonalých esp



to sú Bánociho ?


Ano :heh:

moschino píše:Joj ja chcem v dalekej buducnosti velkeho psa ked uz malinu, ale ked vidim toto...
Este ze si netrufam


Ani ja si netrúfam, i keď vraj, že dalo by sa s tým cvičiť :heh: .
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2942
Bydlisko: Galanta

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod wer » Str 25.01.2017 21:33

Niee, to preco chcete robit tym psikom? :ua: Ucelovo slachtene plemena? :plac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13348
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod vavrena » Štv 26.01.2017 11:02

Offtopic: Ja napríklad nechcem, mne bolo ponúknuté, že keby som chcela. Odmietla som aj SH stavača, a na zatiaľ aj NO. Keď chcú chovatelia propagovať plemeno alebo svoju CHS, tak športový pes s výsledkami je najlepšou vizitkou, nie? U mňa by napríklad ESP ťahal určite, ale to by sme zrejme nijak nebodovali :heh: , ale potom "ešte niečo" k tomu, v čom by som bola viac doma. Ale to už radšej toho NO by som vzala :lol:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2942
Bydlisko: Galanta

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod janajka » Štv 26.01.2017 11:46

Offtopic: co maju bocky povedat? ucelovo slachtene na pasenie a hen - agi, ob, zachrana...
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3546
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod wer » Štv 26.01.2017 11:59

Boc je ovciak.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13348
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod janajka » Štv 26.01.2017 12:10

Offtopic: tiez by rad pasol ovce ( a niektori si schvalne beru vystavaka aby nepasol, iny zase ku detom rodinneho psa) - nechcem to tak ani ja
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3546
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod wer » Štv 26.01.2017 14:25

Toto ma este aj v nazve... Nie, proste nechapem. A byt chovatel, urcite nedam...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13348
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod Silvuch » Štv 26.01.2017 17:43

Len aby sa to nestalo módne plemeno alebo gaucak alebo instangramovy pes lebo modre oči.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6378
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod Margita » Štv 26.01.2017 17:49

Offtopic: no ako leopard,lebo kravickove farbicky
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5644
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod moschino » Štv 26.01.2017 18:32

Tak instagramovy pes moze byt hociaky :lol: a tato baba tvrdi, ze je to krizenec, tak nikto nebude hladat konkretne olemeno a kupovat kvoli tomu
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2685
Bydlisko: Bratislava

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod Silvuch » Štv 26.01.2017 18:59

Dobre robí. :D
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6378
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod Koco23 » Str 08.11.2017 8:53

Zdravim, zaujimava tema, ktora sice nema aktivitu, ale pride mi aj nejako malo informacii tu ... Ja som laik, ale brat si nedavno kupil steniatko ESP a konkretne od:
http://evropskysanovypes.cz/

vola sa Corben a jeho rodokmen je tu:

22906367_10208056935059775_110155312_o.jpg


a napriklad jeho otec, pochadza z Norska :

22894796_10208056946180053_1797711687_n.jpg


Co sa tyka celkoveho postupu, tak v podstate v nasom okoli bratov kamos chova, dokonca sa s nim nejako spojil a aj na ME 2017 v Taliansku behal s jeho ESP a v podstate cez preteky ako to tu uz vacsina spominala sa dostal k ESP. Brat robi canicross a teraz si doniesol prveho vlastneho ESP domov, no a poviem Vam ze fakt to je tak z 8-pocetneho vrhu bola uz vacsina predana dopredu a on bol v poradi posledny, tzn. hoci videl aky bol vrh fotky a steniatka, musel pockat co mu ostane a to vziat ...
mam len tuto foto zatial s jeho dlhorocnym labradorom (bez PP) ktoreho si vzal uz davno do opatery a teraz tato fenka labradora nahradza malemu Corbenovi matku :)

23030632_10208069670938164_75678415_o.jpg


Cize len take nieco na obohatenie a pripomenutie ESP :)
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Koco23
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod Silvuch » Str 08.11.2017 9:48

tak vela zdaru. :jop:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6378
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod clupko » Str 08.11.2017 10:35

Offtopic: laicka otazka, ale... ako sa moze dvom 100% stavacom narodit 100% greyhound? :oo:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2022
Bydlisko: za horami

Re: Európsky saňový pes - ESP

Poslaťod Lindchen » Str 08.11.2017 10:44

Jasné, že nie, kde to vidíš?
"You never barked without reason, and now, you are silent."
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8630
Bydlisko: Bratislava, Kramáre

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence