Chcel som sa spýtať na ich povahu. Predpokladám, že budú niekde medzi NKS, pointerom a greyhoundom z ktorých bývajú nakrížení. Už viem, že sú to formuly 1 v záprahových športoch, vedel by niekto aj o ich povahe? Sú to formuly a "pojašeňáci" stále, alebo sa mimo pretekov a tréningov vedia skľudniť? NKS, pointer aj greyhound sa vedia správať dôstojne, je to tak aj u ESP? S vášňou pre lov je to u nich asi trochu problém (ak ich nechceme takto používať
).Postrážia alebo dokonca ochránia majiteľa? NKS vraj vie postrážiť, pripájam aj videá ESP na obrane. Je to skôr výnimka, alebo sú u nich tieto vlohy časté?
http://www.youtube.com/watch?v=vqme4_Mfrbc
http://www.youtube.com/watch?v=5j7Cg0oY ... re=related
Vďaka






) do kolko vydrzi pes v mrazivych teplotach a prezili aj extremne minusy, ani nebudem hovorit kolko..


