Aljašský husky / Alaskan husky

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod janajka » Uto 26.02.2013 17:30

Ona sedi. To nie je alaskan. :joint:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod flerka » Štv 28.02.2013 6:47

No jo,este sa jej obcas podari aj sediet a vyjavene pozerat,ale cim dalej tym menej casto :smile: a najlepsia je,ked sa vonku nudi a nikto si ju nevsima,to zacne "pindat" a vydava nieco medzi stekotom a vytim :ha:
flerka
Nováčik
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Bratislava

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod flerka » Štv 28.02.2013 6:48

Sunny píše:Vieme. Keď to hodím na staré peniaze, od nejakých 3000 do 50000. A možno aj viac. Záleží od rodičov, línie a schopností jednotlivých psov.


Kua,my sme za nasu dali 500 eur :hmm:
flerka
Nováčik
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Bratislava

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod janajka » Štv 28.02.2013 7:40

:oo:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod janajka » Pia 05.04.2013 17:55

Silvuch pocuj, pytam sa takto verejne nech vedia aj ostatni. Kedy je pes alaskan a kedy je pes ESP? Napriklad taka Nira, vyzorovo ako ESP ale teda je to alaskan. Naopak LL (toto nie je nick z dogfora) o nej tvrdila, ze to ESPcko, lebo alaskani vyzeraju inak - su taky huskoidnejsi a ti polovnicko vyzerajuci su pleskace. Takze uved to prosim na pravu mieru. :smile:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Aljašský husky / Alaskan husky (DRA)

Poslaťod Silvuch » Štv 09.01.2014 10:36

ide o podiel krvi. Každý účelovo krížený záprahový pes má v rodokmeni uvedený podiel plemien koľko čoho.

Co sa tyka Nirusi, je 60 percent AH a zbytok pointer a nemecky kratkosrsty stavac. Keby videli jej rodicov, nepochybovali by, ze je to cisty alaskan. Europsky sanovy pes nema v sebe krv aljaskeho huskyho. Ide o krizenca stavacov, pointrov a greyhounda, aby sa docielila vysoka hyperaktivita, rychlost. Je podla mna ovela viac citlivejsi. Alaskan je taky nezmar a perfektny pes na dlhe trate. ESP je skor vysoky, stihly a svalnaty. Ked sa dostane do treningu, vyzera ako kulturista.. Alaskan je sirsi pojem. Lebo ten moze byt chlpaty, krakrosrsty, maly, velky, zalezi od genov.. Nira sice vyzera ako ESP, ale nie je ani tak vysoka, a ani nedosiahnem u nej takeho stavu kulturistu... Zato je strasne hyper (mozno tym, ze je taka mala) a neunavitelna.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod Ivanka.P » Štv 23.01.2014 22:34

Fuha? Zaujímavé :yes: hotová alchýmia.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod midaw » Str 01.06.2016 10:10

Starí rodičia.majú.
Ešte keď bola malá.
Prílohy
DSC_0069.JPG
midaw
Nováčik
 
Príspevky: 43

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod Sunny » Str 01.06.2016 10:12

Dospelácku foto nemáš? :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod midaw » Str 01.06.2016 21:34

Ona má zatiaľ len 5 mesiacov
Prílohy
DSC_0061.JPG
midaw
Nováčik
 
Príspevky: 43

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod Sunny » Štv 02.06.2016 7:43

A odkiaľ je, nevieš náhodou?
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod Offca » Štv 02.06.2016 7:49

a STARI RODICIA vedia, co maju? :joint:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod midaw » Štv 02.06.2016 10:12

Sú to priatelia, a videl som že sú V dobrých podmienkach. Kŕmia ich granulami brit, v sobotu a nedeľu majú varené mäso ( bravčové a hovädzie).
Majú obrovský dvor, pravidelne s nimi chodia na túry. A potom majú šteniatka o ktoré sa tiež dobre starali a jedno dali mojej sestre na narodeniny stena. Lenže V byte je malamut vylúčený. Tak išiel na dvor, kde každý deň chodím sa o ňu starať, vodu a jedlo jej dá aj dedo ale chodím s ňou na vychádzky behám s ňou učíme ju povely ( sadni, ľahni, ostan, príď, daj labku a učíme chôdza pri nohe) dostáva granule čo kúpil dedo V takom dobrom petshope a tam mu také odporučili. Neviem o nich veľa tak preto jej varíme mäso a dávame každý druhý deň, potom dostáva varenu ryžu, zemiaky a cestoviny. Ale PP nemá takže úplne čistokrvna nieje, no ja ju mám rád.
midaw
Nováčik
 
Príspevky: 43

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod midaw » Štv 02.06.2016 10:12

Sú to priatelia, a videl som že sú V dobrých podmienkach. Kŕmia ich granulami brit, v sobotu a nedeľu majú varené mäso ( bravčové a hovädzie).
Majú obrovský dvor, pravidelne s nimi chodia na túry. A potom majú šteniatka o ktoré sa tiež dobre starali a jedno dali mojej sestre na narodeniny stena. Lenže V byte je malamut vylúčený. Tak išiel na dvor, kde každý deň chodím sa o ňu starať, vodu a jedlo jej dá aj dedo ale chodím s ňou na vychádzky behám s ňou učíme ju povely ( sadni, ľahni, ostan, príď, daj labku a učíme chôdza pri nohe) dostáva granule čo kúpil dedo V takom dobrom petshope a tam mu také odporučili. Neviem o nich veľa tak preto jej varíme mäso a dávame každý druhý deň, potom dostáva varenu ryžu, zemiaky a cestoviny. Ale PP nemá takže úplne čistokrvna nieje, no ja ju mám rád.
midaw
Nováčik
 
Príspevky: 43

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Poslaťod Sunny » Štv 02.06.2016 10:27

No, len tu trošku motáš jedno cez druhé :no: Aljašský malamut je niečo iné než Aljašský husky a ten psík na fotke rozhodne nie je malamut (a dám ruku do ohňa za to, že ani aljašský husky to nebude :smile: ). AH ani PP nemajú, sú to pracovné psy do záprahu a nechovajú sa väčšinou len tak na dvore, ale majú ich musheri na robotu a na závody.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence