Labradoodle (Labrador x Pudel)

Re: Labradoodle (Labrador x Pudel)

Poslaťod Kat » Sob 01.06.2013 17:16

Dobry den vsetci,

to ako tak vidim tato diskusia je tu uz dlhsie.
Tak tuto chcem napisat len tak pre info:
Australian labradoodle ktory je zakupený od oficialneho chovatela sa zakupuje s 2 rocnou zarukou
na alergiu.U nas v Holandsku su majitelia ktory Vas s radostou privitaju aby ste sa mohly oboznamit s touto rasou avyskusat Vase alergicke reakcie. Je toho vela ale viem z vlasnej skusenosti ze Oficialny austarlian labradoodle sa neda len tak kupyt a ani nie len tak vybrat.
Je to naozaj zvlastna rasa. My si este na nasho musime 8 mes. pockat :smile: ale uz sa nan moc moc tesime.
Kat
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Labradoodle (Labrador x Pudel)

Poslaťod vavrena » Sob 01.06.2013 20:41

Kat píše:Australian labradoodle ktory je zakupený od oficialneho chovatela sa zakupuje s 2 rocnou zarukou
na alergiu.


Pobavilo. :joint:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Labradoodle (Labrador x Pudel)

Poslaťod Vikiki22 » Pia 07.06.2013 8:32

Offtopic: Akurát som to chcela napísať. :ha:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Labradoodle (Labrador x Pudel)

Poslaťod kellee » Ned 09.06.2013 20:14

ja som sa teda s tymto krizencom stretla, bol to dovoz z nemecka, mal ist na vycvik myslim slepeckeho ci asistencneho psa uz si nepamatam, ale hroooozne sa m pacil, bol krasny, ten ksicht stal za to, no proste uzasny :yes:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Labradoodle (Labrador x Pudel)

Poslaťod sveday » Ned 09.06.2013 20:29

Nemysleli tou zárukou, že když do dvou let nastoupí alergie, můžou pejska majiteli nebo tomu výsvikovému středistku vrátit? Jinak si tu záruku nedokážu vysvětlit. Každopádně, nevím, jak by se někdo dokázal pejska vzdát, obzvlášť po několika měsících....
sveday
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 111
Bydlisko: Brno

Re: Labradoodle (Labrador x Pudel)

Poslaťod Barča » Str 29.01.2014 7:19

Vlastní niekto na Slovenku toto "plemeno" ? Ja som sa s ním prvýkrát stretla v Amerike v roku 2007 a odvtedy som ostala ním očarená. Neskutočný pes. Gaučák no zároveň aj plný temperamentu :aplause: A silno premýšľam nad tým že by som si ho zaobstarala. Škoda len že to nie je uznané v FCI, ale bohvie koľké roky bude trvať kým a či vôbec ho uznajú. Mna totiž fascinujú kučeravé psy. Pudel alebo kučeravý retríver..Pudel (kráľovský) by ešte ako tak spĺňal moje predstavy ale ja som skôr na plemená ktoré nevidno tak často na ulici alebo nie su tak známe. Kučeravý retríver je exterierovo úplne top (pre mňa) no po prečítaní charakteristiky plemena som od toho upustila a zostal mi labradoodle :jupi: Len kde ho zohnať? hehe :lol:
Podpis svojou vyskou porusoval pravidla fora.
Barča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Preston,UK - Bratislava


Re: Labradoodle (Labrador x Pudel)

Poslaťod kellee » Str 05.02.2014 10:12

pred cca rokom som jedneho poznala, bolo to este stena a bolo dovezene sa mi zda z nemecka, tam sa vraj dost cvicia pre nevidiacich skus pohladat na nemeckych strankach.


Barča píše:Vlastní niekto na Slovenku toto "plemeno" ? Ja som sa s ním prvýkrát stretla v Amerike v roku 2007 a odvtedy som ostala ním očarená. Neskutočný pes. Gaučák no zároveň aj plný temperamentu :aplause: A silno premýšľam nad tým že by som si ho zaobstarala. Škoda len že to nie je uznané v FCI, ale bohvie koľké roky bude trvať kým a či vôbec ho uznajú. Mna totiž fascinujú kučeravé psy. Pudel alebo kučeravý retríver..Pudel (kráľovský) by ešte ako tak spĺňal moje predstavy ale ja som skôr na plemená ktoré nevidno tak často na ulici alebo nie su tak známe. Kučeravý retríver je exterierovo úplne top (pre mňa) no po prečítaní charakteristiky plemena som od toho upustila a zostal mi labradoodle :jupi: Len kde ho zohnať? hehe :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Labradoodle (Labrador x Pudel)

Poslaťod Fran1982365 » Uto 02.02.2016 22:42

Labradoodle - best dog ever
Prílohy
image.png
My one
Fran1982365
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Krížence