ale je vidiet tu absenciu bradacika,ma to taku masivnejsiu papulku...nuz ani sa necudujem ze sa ma kazdy pyta ako to mam plemeno, ked nas po slovensku beha tolko
Pridavam nejake nase najnovsie foto ...made by Offca
http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5007 ... G_2890.jpg
Bradvecikovska rodina
http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5007 ... G_2985.jpg
Nestasniii suuu, priviazanii suuu http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5007 ... G_3021.jpg

ale Maco sa mi zdá oveľa väčší oproti Montymu











