Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod Silwuska » Pon 20.06.2011 10:08

Zlatucky :yes: :yes: ale je vidiet tu absenciu bradacika,ma to taku masivnejsiu papulku...nuz ani sa necudujem ze sa ma kazdy pyta ako to mam plemeno, ked nas po slovensku beha tolko :lol:

Pridavam nejake nase najnovsie foto ...made by Offca :smile:
http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5007 ... G_2890.jpg

Bradvecikovska rodina :lol:
http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5007 ... G_2985.jpg

Nestasniii suuu, priviazanii suuu http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5007 ... G_3021.jpg
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6512
Bydlisko: Trnava

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod esster » Uto 21.06.2011 18:07

ta posledná :love: ale Maco sa mi zdá oveľa väčší oproti Montymu :oo:
Offtopic: ja som si až teraz uvedomila že ste s Wewe sestry
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 409
Bydlisko: NM

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod wewerica » Uto 21.06.2011 19:53

áno Maco je skoro raz tak veľký ako Monty :smile: a áno som jej sestra :joint:
Obrázok
Obrázok
-väčší je Maco, menší Monty.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4087
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod Lucky-Na » Štv 14.07.2011 22:29

to je sila! Monty je ako zmenšenina Maca :heh: :heh: to som ešte nevidela...ty kks :lol: ako "fotošop" :jop:
Lucky-Na
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 716

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod jolly » Sob 16.07.2011 16:18

V KS Šamorín je teraz jedno šteňa kríženček Bradáča.Strašne zlatý. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod esster » Štv 28.07.2011 18:36

wewe krásny sú :love:
a otazka- obaja majú takúto krátku srsť alebo ich dávate strihať?
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 409
Bydlisko: NM

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod wewerica » Štv 25.08.2011 12:41

dávame ich strihať, ale moc dlhá im nerastie, asi tak ako bradáčovi.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4087
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod Barca » Ned 11.09.2011 9:33

Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod stano269 » Pia 30.09.2011 21:10

http://www.dogbreedinfo.com/b/bascottie.htm

Určite máte bradvečíka? Nie náhodou bascottie (Basset Hound / Scottish Terrier )
:haha: :haha: :haha: :ua:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1234

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod AndreaT » Štv 13.10.2011 7:22

Silwuska / wewerica už dávno som vám chcela napísať že máte nááádherných psíkov Macko a Monty sú :jop: :jop: :jop:
Nádhera a verím, že aj povaha je super a užívate si kopec srandy :yes: :lol:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1472
Bydlisko: Bratislava

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod adavra » Uto 27.03.2012 22:42

aj tu je jeden, ktorý hľadá domov
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1153
Bydlisko: Hlohovec

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod DiamonD » Pia 30.03.2012 22:09

wewerica no zlatý sú. Oni asi nebudú súrodenci že? Ako si k ním prišla že sú taký rovnaký? :jop:
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 459
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod hewča » Sob 31.03.2012 9:51

Maco a Monty majú na východe aj "sestru" Meggi

Obrázok

Offtopic: Vrh M :joint:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 683
Bydlisko: Humenné

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod Silwuska » Pon 14.05.2012 12:19

Ked ja tak strasne tuzim vidiet Meginu ostrihanu na bradveciikaa :heh: :jupi:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6512
Bydlisko: Trnava

Re: Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod hewča » Pon 14.05.2012 16:06

Nie, nie, ona tak nakratko nepojde :lol:to je moja mačkacia ovečka :hi: :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 683
Bydlisko: Humenné

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence