Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Bradvečík (bradáč x jazvečík)

Poslaťod Silwuska » Pia 21.11.2008 10:24

Neda mi. Som si vedoma ze par ludi na svete (vratane mna) ma tu cest vlastnit toto "plemeno" :lol: bradvečíci vsetkych zemi spojme sa :lol:

Totok je nas minibradvecik Monty prvý :lol:
Obrázok
Obrázok

Bradvecik standar Macko :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Bradvecik Monty druhý :lol:
Obrázok
Obrázok
(poprosim majitelku o dodanie foteciek :no: )

Bradvecik je pomerne mlade "plemeno" preto este nema udany pevny standard, srst moze byt selibarsjaka ale musi prevladat cierna, musi mat fuze, ofinu a musi byt sibnuty :lol: :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6512
Bydlisko: Trnava

Re: Bradvečík :D

Poslaťod zeane » Pia 21.11.2008 10:38

žeby sa tam hodilo: "imúnny voči výcviku" a "aktívny a tvrdohlavý" ? :no:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2384

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Silwuska » Pia 21.11.2008 10:53

No s tym vycvikom to nieje az take strasne :smile: ale chce to naozaj naozaj pevne nervy... :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6512
Bydlisko: Trnava

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Efa » Pia 21.11.2008 11:12

no konecne, uz som myslela ze sa temy pre toto hezke a osobite plemeno ani nedockam! :)))
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2945

Re: Bradvečík :D

Poslaťod zeane » Pia 21.11.2008 11:21

hmmm, ehmmm, už máte aj nejakú "matku pluku", pardon, plemena? Abo budete klonovať z troch chlopčokov? :no: :heh: :angel:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2384

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Silwuska » Pia 21.11.2008 11:26

Joooj mame mame...esterka by mi mohla pomoct v ktorom to utulku bola :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6512
Bydlisko: Trnava

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Sunny » Pia 21.11.2008 11:32

Bradvečík je jediné Long-vehicle plemeno, ktoré milujem :love: Tie fúziská, ofinka - černo černý diablici sú proste cooool. Posielame cmukanec na čumáčky - aj Montýskovi Druhému :ahoj:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8306
Bydlisko: Morava

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Niki » Pia 21.11.2008 11:50

Tak k tejto téme nie je čo dodať. Silwuš ty si šašek trnavský :haha: :haha: :haha: :hihi:
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1222
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Silwuska » Pia 21.11.2008 11:53

Offtopic: Ked tak sasek krupansky :nie: Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6512
Bydlisko: Trnava

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Sunny » Pia 21.11.2008 12:04

Silwuska píše:Sunny :heh: dakujeme...ale...vazne ma laka primiesat do F1 liinije parsona..co ty nato?? :heh:

Hmmm, bradvečík skákajúci dva metre do výšky, drzý jak opica, lezúci všetkým do batohu a trpiaci selektívnou (skôr častou, ako občasnou) hluchotou - zaujímavá predstava :haha:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8306
Bydlisko: Morava

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Poca » Pia 21.11.2008 12:04

Bria si tymto tempom asi skoro zbeha nohy na polovicne, potom sa pridame k bradvecikom. Sialena :aaa: je nacisto odkedy sme sa dali na zaprahy tak hlucha tiez, jej sluch sa obmedzil na slovicko GO. Farba prevlada cierna a chlpatu tvar mame tiez.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1522
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Ester » Pia 21.11.2008 16:59

Ahojte, ja som druhá hrdá majiteľka nového plemena bradvečík.
zeane píše:hmmm, ehmmm, už máte aj nejakú "matku pluku", pardon, plemena? Abo budete klonovať z troch chlopčokov? :no: :heh: :angel:

Silwuska píše:Joooj mame mame...esterka by mi mohla pomoct v ktorom to utulku bola :nwm:


tak tu je: http://www.kstn.sk/podr.php?ID=201

ale nie som si istá, či je krížená s jazvečíkom
Na živote milujem jeho rozmanitosť – každý deň ma naserie niekto iný. N.N.
Ester
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 107
Bydlisko: okr. Rožňava

Re: Bradvečík :D

Poslaťod zeane » Pia 21.11.2008 17:33

podľa dĺžky určite hej... :smile:

Takže kedy štartujete šľachtiteľský program? :haha:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2384

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Ema 012 » Pia 21.11.2008 17:42

jeeeeej silwus to je ako kópia tých tvojich :aplause: :haha:
Obrázok
Ema 012
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 906
Bydlisko: Kajal

Re: Bradvečík :D

Poslaťod Sophie » Pia 21.11.2008 18:38

a to sa silwuska nepochvalila, ze aj tu v za mame takeho bradvecika :heh: ja som ho osobne videla (cisty dvojnik macka) a mam aj obrazovu dokumentaciu, bohuzial nie je to dobre viditelne takze to nemozem sem zavesit ako dokazovy material :heh: tak snad nabuduce ked ho s mojim """uzasnym""" 3mpx fotakom na telefone opat zachytim :lol:
Sophie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1243

Ďalší

Späť na Krížence