bradvečíci vsetkych zemi spojme sa
Totok je nas minibradvecik Monty prvý
Bradvecik standar Macko
Bradvecik Monty druhý
(poprosim majitelku o dodanie foteciek
)Bradvecik je pomerne mlade "plemeno" preto este nema udany pevny standard, srst moze byt selibarsjaka ale musi prevladat cierna, musi mat fuze, ofinu a musi byt sibnuty



ale chce to naozaj naozaj pevne nervy... 



Tie fúziská, ofinka - černo černý diablici sú proste cooool. Posielame cmukanec na čumáčky - aj Montýskovi Druhému 



je nacisto odkedy sme sa dali na zaprahy tak hlucha tiez, jej sluch sa obmedzil na slovicko GO. Farba prevlada cierna a chlpatu tvar mame tiez.

