

A čo vravíš o tom vyhľadávaní Covidu - ma v tejto súvislosti napadlo - hovorí sa, že 30 - 60% ľudí po prekonaní covidu stratilo, alebo im boli veľmi obmedzené čuchové schopnosti. Ktovie, ako by to bolo s takýmto psiskom. Lebo keď covid bol zistený u mačiek a aj u noriek, bezpochyby bude naň vnímavých aj niekoľko psích jedincov. Ale to sa asi nedozviem.... 
