Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Pon 28.02.2022 16:41

Heh, to asi skôr Domča. Ja len viem, že je to cigánča od Michaloviec a je ťulík :ha: Dnes prosím pekne nabral zárubňu, stoličku, dvere, moje nohy, kôš a potom som sa oňho ja potkla tak, že mám nie len že rozbité kolená ale ešte aj obité medzi sebou :heh: Beží a kuká za seba. A Sura mi to bude vyčítať do konca mojich dní, že som TOTO doniesla domov
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 28.02.2022 16:49

heh :ha:

jaaa som len spojila bod A s bodom B :heh:

No jo je to cigánča odobraté z osady aj so súrodencami...od 3 či 4 mesiacov čakal v dočaske chudák zabudnutý, lebo ako jediný nebol tak že v byte/dome ale v koterci kde len za ním chodili, čiže také dlhodobejšia núdzová dočaska....akurát plánovali fotografku na lepšie fotky, lebo nik sa oňho nezaujímal a ani nemuseli lebo zrazu cestoval preč :lol: ale baba dočaskárka sa mu fakt venovala, je to vidieť :yes: bubák jeden. Sa teším na stretko :hi:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Pon 28.02.2022 20:10

mirah, ja som otvorila tú fotku a strašne som sa divila, aké dlhočizné ušiská to má!!! :oo: a potom pozerám, že ono to je chvost :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod hewča » Pon 28.02.2022 22:17

straka a nepridas viac foto? :smile:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Pon 28.02.2022 22:52

Take myslíš? :lol: toto psica je mimo moje chápanie. Je u nás deň a pochopil nose touch??? Pred prechodom sám ponúka očný kontakt? Whaaat, ja sa s tym nemusím trápiť mesiac? :lol: Ale v noci strašne nespokojne vzdychá, mručí jak medveď že je v kleci
Prílohy
USER_SCOPED_TEMP_DATA_photo1646040554940_6903994483749392444.jpeg
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Pon 28.02.2022 23:00

Ono to celé bolo také... Snáď od Decembra hľadám psa, mala som rezervované inde, nevyšlo. Tak som písala Domci, že či náhodou neplánuje ešte dočaskovať. To bolo čo, týždeň dozadu? No i dostala som ponuku na tohto ancijáša a ešte jedného x labba. Hovorila som si fajn, neoslovil ma ten druhý, ale šak idem so spiňom a premyslím si. 20 minút na to som posielala Domci správu, že berem tohto :lol: A to mal ísť len do dočasu, že by bol vnútri a nie v tom koterci. Doviezli ho pred 25h jak to teraz píšem a dnes som zaplatila adopčák :joint:
Mne ten pes fakt tak neskutočne sedí. Prekvapkaná som, pretože u mňa toto vôbec nie je bežné a vlastne neviem či som si niekedy s rodinnými psami tak sedela. Nie je dokonalý, ale jeho spôsob myslenia a POHĽAD na vec dáva dokonalý zmysel. Prvý pes u ktorého sa viem vžiť do toho, že je malý, že nevidel toto hento tamto a už som mala niekolko momentov kedy som sa pristihla, že normálne by som asi frustráciou vykypela, ale tentokrát nie lebo som si to vedela otočiť z jeho perspektívy.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Pon 28.02.2022 23:01

Toť ešte pán starosta <3
Prílohy
received_382875313177092.jpeg
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Pon 28.02.2022 23:05

Ešte stále mi nedotieklo, že toto je moje a bude tu so mnou aspoň 10 ďalších rokov :hi:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod hewča » Pon 28.02.2022 23:08

velky sympatak, nech sa vam spolu dobre spolunaziva :smile:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Slausa » Pon 28.02.2022 23:31

Taky salamista s velkou hlavou a packami :D Co som ja u Sury vybojovala po pol roku, to on dava snad zadarmo.
Ta je zatial oficialne urazena, neoficialne iba obycajna :censored: :haha: Ale davam tomu tak 2 tyzdne, fajn by bolo keby mohla teraz behat lietat. Ako ma ten kludovy rezim tak jej to uz lezie na hlavicku, lebo ma v sebe pretlak vseho ktory si potrebuje vybit
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod wer » Pon 28.02.2022 23:59

Taky bulloidny vlkosedy NO... :ha: fesak je to! Tak nech robi radost.
Aky je stary. A meno?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Uto 01.03.2022 0:04

Vlkošedá s žíhaním a maskou :smile: Spruhovatelo nám to tu.

9 mesačný ťulík to je, Vuk. Ale skôr sa chytila zatiaľ verzia s i na konci mám pocit.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Uto 01.03.2022 0:19

straka17 píše:Doviezli ho pred 25h jak to teraz píšem a dnes som zaplatila adopčák :joint:

ja a joyca :ha:
ale to tak býva, keď za oztko nekomunikuje nejaká p*ča

inak nikoho nezaujala tá farba?? lebo mňa hej, to je totiž žíhaný agouti (vlkošedý) :love:
nie žíhaný po celom tele (sable) ako sú psy bežne (sura, boxery, atď.)
a teda má masku a biele znaky, srandovný je.

edit: ha, straka ma predbehla kým som dopísala :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Uto 01.03.2022 0:25

Shel-chan píše:ale to tak býva, keď za oztko nekomunikuje nejaká p*ča
:haha: :haha: :haha: Trefa do čierneho.

Ja úplne milujem tie labky. On má bodky čierne aj hnedé na bielych ponožkách, zadné nohy rovnako pruhovaté jak Sura a vankúšiky má aj čierne aj ružové zároveň. Akože na jednom.

Ale teda musím sa priznať, blbá som. Nespýtala som sa čím kŕmili v OZ, rovno som hodila nové granule. Do rána tu pokapeme :prd:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod wer » Uto 01.03.2022 0:28

Ja zihanie nevidim :lol: asi som slepa, lebo aj to meno som.vlastne prehliadla, lebo ho tu pisala :pac: inak sa mi lubi to meno, to bola daka liska z rozpravky, nie..?

So Surou budu k sebe pasovat :yes:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence