Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Pon 31.01.2022 15:51

bože, to je podľa popisu kríženec sheltie :heh:
tá ti podľa mňa tiež prischne :angel:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Uto 01.02.2022 13:02

Haha že prischne :joint: už som ju včera nahodila na inzerciu :yes: Tak ak sa niekomu bude chcieť zazdieľať, budem vďačná :hi:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 408&type=3
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Uto 01.02.2022 13:06

Offtopic: som klikla na odkaz a čítam Kia hľadá Brno :pac: :heh:
krásna je a podľa toho čo hovoríš, úplne presne takého psa som chcela, ale mám dilina čo by najradšej behal od psa ku psovi :ach: ale zas je pravda, že tu nemáme žiadnych kamarátov :ua:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Uto 01.02.2022 13:13

:haha: :haha:

Tak to by si Hoya velice rozumela s Donniem :lol:
Táto malá sa sama pohrá úplne bezproblémov, a keď už sa s Donniem hrajú tak len preto, že on ju vyporovkuje :heh: jej kradne hračky a doslova jej máva nimi pred tvárou a čaká kedy ho začne naháňať a mať na neho nervy :heh: len keby sa vonku chceli blázniť, ale ona von skoro nechce byť...furt sa pýta na ruky. Ale ako som rada, že to prespí fakt celú noc...no strašne zlatá je :yes:

Teraz mám pocit, že ten dopyt po šteňatách aj v ČR nejak ustúpil, už všetci majú psa :heh: keď to porovnám teda s minulým rokom (inak fun fact: Kia prišla na den presne ako prišli minulý rok satančatá - 28.1. :joint: len oni už 2.-3.2. boli adoptované :haha: )
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Uto 01.02.2022 15:18

macgie, ak si netýkavku chcela, iné plemeno si si mala vybrať :angel: :lol:

...aj keď ja nemám moc čo hovoriť, keď jedna moja sheltia bola taká a druhá presne opačná :haha:

ale hej, ja si dosť užívam tie prechádzky, že idem s tromi psami navoľno a keď prechádzame okolo cudzieho psa tak sa často za ním ani neobzrú :ha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Tinka123 » Uto 01.02.2022 16:26

Domca píše:jej kradne hračky a doslova jej máva nimi pred tvárou a čaká kedy ho začne naháňať a mať na neho nervy :heh:

Malá je rozkošná. :hi:
Dex tiež provokuje Maňa, len teda nekradne mu hračky, ale robí zle. Pár krát sa spolu naháňali len tak, ale on sa vôbec nehrá so psami, preňho neexistujú a on chce byť tiež pre nich neviditeľný a ísť si po svojom. Lenže nemáme žiadnych psích kamošov, takže je Manny jediná obeť. :lol: Najradšej ho ťahá za bradu, ale niekedy je fakt hnusná a hryzie ho do nôh. Potom ju naháňa, ona sa niekde skryje, počká a potom zase odtiaľ vyletí...jej jediné šťastie je, že je rýchlejšia. Dnes na prechádzke ju štipol do zadku a to nečakala, tak len tak kukala. :heh:
No ale najväčšia zábava bolo rozväzovať mi šnúrky na topánkach. Také nervy som už mala, lebo keď som si ich konečne zaviazala, tak len preletela okolo a rozviazala mi ich na druhej... :aaa:

Inak stále som sa ešte nezmierila s faktom, že mám fenu...a je čierna...a som si myslela, že tí moji ťuťmáci sú rozdielni, ale toto je že ešte úplne niečo iné. Priveľa zmien na mňa. :haha:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Str 09.02.2022 10:36

Krpatá už je rezervovaná a v sobotu odchádza :lol: popravde sa už neviem dočkať, lebo s tým covidom to bol celkom záhul riešiť šteňa - ešteže je fakt dobrá. Sa teším na oddych :ha: Jedine čo, tak neznáša byť vonku ako fakt to nenávidí :heh: urobí potrebu ale potom sa len ťahá k dverám alebo je schopná z lúky alebo z polky kopca utekať smerom domov :pac: Don už oľutoval, že ju začal nútiť do hier lebo teraz pre zmenu ona nedá pokoj jemu :haha: hlavne vonku nič, hrať sa nechce, dojdú domov a lietajú po celom byte :ach:

Ale inak je cítiť, že ten dopyt po psoch/po šteňatách už nie je ani zdaľeka taký ako minulý rok. To sa nedá ani porovnať.

A pridávam pár fotiek, je strašne ťažké ju odfotiť lebo ona buď behá okolo alebo je zadrapená na nohe :pac:
Prílohy
FB_IMG_1644399265418.jpg
FB_IMG_1644399262182.jpg
FB_IMG_1644399270089.jpg
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Aris » Str 09.02.2022 11:20

Ona sa mi strašne podobá na Foxy čo mala moschino v dočaske
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Ned 27.02.2022 19:10

Sur <3
Prílohy
USER_SCOPED_TEMP_DATA_photo1645470490944_6901603462048704401.jpeg
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Ned 27.02.2022 23:26

Volám sa Vuk a toto je jediné miesto kde nie je zo mňa čmuha :lol:
Prílohy
IMG_20220227_232508.jpg
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Ned 27.02.2022 23:28

no som zvedava, ako ich budete od seba rozoznavat :haha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 28.02.2022 7:52

Bubuško :lol: :pusa: tie jeho očiská :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Slausa » Pon 28.02.2022 8:38

Shel, do vysky je raz tolky, ale do sirky vyhrava Surin hrudnik :ha:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mirah » Pon 28.02.2022 11:23

15550
moji
Mirah
Junior
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Humenné

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 28.02.2022 12:27

Straka a nepovieš nám k nemu viac? :lol:

mirah zlatí sú :yes:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence