Dúdam, že sa neopýtam hlúposť, len sa chcem spýtať, či náhodou niekto z Vás nemá skúsenosť s krížencom Bullmastiffa a Nemeckého ovčiaka ? Prípadne niečím podobným ?
Ako budú vyzerať ? (Myslím hlavne na čumáčik, či sa podá na vlčiaka alebo bullmastiffa )
Dakujem veľmi pekne za reakcie





), tož držím palce a hoď fotku



Viem nič moc kvalita ale hádam tam je niečo vidieť
... Sused povedal, že už ich nemieni dalej živiť takže dokrmujem
Len čo s nimi bude. Viem si ich dakde na dvore na strazenie predstavit. Podla foto budu mat trochu kratsi cumak, teda nie taky dlhy ako NO, mozno nieco ako rotvík.
)