Bullmastiff x Nem. ovčiak

Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Meegem » Str 02.04.2014 12:12

Ahojte ! :smile:
Dúdam, že sa neopýtam hlúposť, len sa chcem spýtať, či náhodou niekto z Vás nemá skúsenosť s krížencom Bullmastiffa a Nemeckého ovčiaka ? Prípadne niečím podobným ?
Ako budú vyzerať ? (Myslím hlavne na čumáčik, či sa podá na vlčiaka alebo bullmastiffa )
Dakujem veľmi pekne za reakcie
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Dubová

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Margita » Str 02.04.2014 12:17

tak pri krizencovi tazko,moze vyzerat viac ako No ,alebo ako bulmastif alebo ak No alebo ten bul nie su uplne cisty moze sa podobat aj na deda :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5644
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Meegem » Štv 03.04.2014 10:57

Neviem, šteniatka má jeden známi ... A on sa ich chce "zbaviť" (readšej nechcem vedieť ako) tak sme sa rozhodli, že keď docecajú tak si ich vezmeme a neskôr im nájdeme domov .
Bullmastiff je vraj čistokrvný a nem. ovčiak nečistokrvný.
Ide mi hlavne o ten nos, či bude sploštený alebo normálny :)
:smile:
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Dubová

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Ivanka.P » Štv 03.04.2014 11:13

Jedno je isté - budú velké :yes:

môžu sa podobať viac na bulmastifa alebo viac na NO alebo niečo medzi. Uši môžu stáť, alebo byť padnuté alebo hociaké iné. Moc som neporadila že? To preto, lebo sú to velmi odlišné plemená a genetika sa vie zamiešať rôzne. Farbu už vôbec nevieš predpovedať, lebo NO má viac variánt. :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2724
Bydlisko: Bratislava

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod hriva » Štv 03.04.2014 11:52

Podla mna nosy nebudú mat splostene tolko co čistý bull :smile:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4892

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Meegem » Pia 04.04.2014 11:38

Ďakujem pekne všetkým za rady :smile: ! Teraz mi naozaj pomôže každá rada :smile: .
Oni sa už narodili, sú iba dve. Jedno je tmanšie a druhé krémové ako tatko. (Môžem poprípade pridať fotky)
Ale asi sa ešte nedá predpovedať aké budú mať čumáčiky v tak mladom veku ? :smile: :smile:
A dnes som sa dozvedela, že matka je NO krížená buď s pyrenejom alebo čuvačom. Takže, malé budú asi pekný mackovia :lol: .
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Dubová

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Bad » Pia 04.04.2014 12:13

Tak směs molossa, ovčáka a pastevce může být zajímavá zejména povahově ( :joint: ), tož držím palce a hoď fotku

Edit : "A dnes som sa dozvedela, že matka je NO krížená buď s pyrenejom alebo čuvačom" .... v profilu máš napsané, že máš fenku NO x čuvač, nepíšeš o své vlastní fence?...... :nwm:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5686

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Meegem » Pia 04.04.2014 14:09

Prečo myslíte , že povahovo ? :smile:
Nie moja čubina je sterilizovaná :yes:
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Dubová

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod sarach » Pia 04.04.2014 14:43

Prečo je také dôležité, či budú mať sploštenú ňufu, alebo dlhšiu? :nwm:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Meegem » Ned 06.04.2014 19:57

Ahojte :) ... tak jediná foto ktorú som od známeho vyžobrala a poslal mi je táto :ua: Viem nič moc kvalita ale hádam tam je niečo vidieť :smile: :yes:
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Dubová

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Meegem » Ned 20.04.2014 12:37

Takže, šteniky už sú u nás :plac: ... Sused povedal, že už ich nemieni dalej živiť takže dokrmujem :ua: :plac: ... Pridám fotky. Držte nám palce.
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Dubová

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Meegem » Pia 25.04.2014 17:28

Tak posielam nejaké fotečky :smile:
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Dubová

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod janajka » Pia 25.04.2014 18:01

Makke tučné štenatá. :aaa: Len čo s nimi bude. Viem si ich dakde na dvore na strazenie predstavit. Podla foto budu mat trochu kratsi cumak, teda nie taky dlhy ako NO, mozno nieco ako rotvík.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3546
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod Meegem » Pia 25.04.2014 18:31

janajka :smile: ... Myslíš, že sú moc tučné? Ale sú úžasné (asi ako každé šteňa :hi: ) :lol:
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Dubová

Re: Bullmastiff x Nem. ovčiak

Poslaťod janajka » Pia 25.04.2014 19:07

jasne, ze nie. Su take ake maju stenata byt. (ja som sa len rozplyvala)
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3546
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Ďalší

Späť na Krížence