Weisla

Weisla

Poslaťod Bebis » Uto 11.03.2014 22:32

:prd:
http://www.windingriverkennels.com/
The Weislas are a beautiful new breed of dog that is a cross between the Weimaraner and the Vizsla. They have the wonderful disposition of the Weimaraner and the agility of the Vizsla. They are sized in between the two different breeds. They are eager to learn, intelligent, and as the pictures above show, they are gorgeous dogs!

Weisla's are good with people of any age and make for great family pets. Their unique ginger color will have people stopping you on the streets to ask what kind of beautiful dog you have. And their short hair and minimal shedding will make you happy when it comes to cleaning the house.


Ja sa len pýtam, prečo? :stuch: :bum:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Weisla

Poslaťod Efa » Str 12.03.2014 8:33

... lebo amerika? :nwm:
Offtopic: ... každopádne, ale farebne a výzorovo pekný kríženec :hi:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Weisla

Poslaťod Vikiki22 » Str 12.03.2014 16:46

Farbu majú naozaj zaujímavú. Ale už to tí Američania naozaj preháňajú. Z každého náhodného kríženca spraviť "plemeno". :au:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Weisla

Poslaťod Aris » Str 12.03.2014 16:49

Offtopic: A mňa by zaujíímalo, prečo sa takýmto krížencov vytvárajú nové a nové témy, kde sa stále píše o tom istom :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Weisla

Poslaťod Bebis » Str 12.03.2014 16:56

ale veď takú farbu mávajú bežne aj nemci :nwm:
a podľa mňa sú na tom NKS povahovo aj pracovne lepšie, než maďari či weimari, tobôž ich krížence :ach:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Weisla

Poslaťod Silvuch » Str 12.03.2014 17:10

ono ten weimar je vo farbe lila. Je to hneda dilute. Nieco ako Bary, len ten je cierna dilute, cize riedena cierna, cize siva. U hnedej sa to vola lila - u plemena BOC. Ide o to, ze ten pes je v podstate hnedy a ked sa krizi s inym psom, tak ta dilute sa strati a ostava ta hneda. Strasne vela psov takych cokoladovych som videla behat po svete a vzdy slo o krizenca weimara, weimar x vizla, alebo aj caste weimar x RR.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Weisla

Poslaťod Vikiki22 » Str 12.03.2014 17:11

Ja viem, že takú farbu majú bežne NKS, ale pre ľudí bude toto zaujímavejšie, lebo také nemá ešte nikto. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Weisla

Poslaťod ariel » Pia 28.03.2014 9:06

:hmm: takych tu beha az az, na co je toto dobre :ua:
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina


Späť na Krížence