Yorkmal (Yorkshire x Maltese)

Re: Yorkmal (Yorkshire x Maltese)

Poslaťod Lea a Stew » Str 20.11.2013 17:19

vsetky tieto temy akoze yorkov by sa mali podla mna zamknut alebo skor vobec nemali vzniknut, vsetky tieto modne vystrelky ako chorkie, yorkpoo, yorkmal by nemali byt. Mne je luto, ze idem po ulici a nevidim ani jedneho normalneho standartneho yorka lebo vsade behaju nejake taketo mixi(nehovorim, ze niektore nie su podarene, ale naco je to dobre?) Takymto tempom bude mat kazdy clovek doma vlastne plemeno :ua: je mi z toho smutno
Na zaver dodam, ze nemam nic proti krizencom, ale pride mi zbytocne vyrabat ich viac. A myslim, ze toto ma velmi daleko od toho aby sa v buducnosti nieco taketo uznalo
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Yorkmal (Yorkshire x Maltese)

Poslaťod jakut » Str 20.11.2013 17:29

Prikláňam sa k Lei.. som za vymazanie všetkých nezmyslov ktoré nemajú šancu byť uznané, resp za rozdelenie témy ostatné plemená a krížence na dve témy.
Pretože ak si nejaký laik pozerá len zoznam tém a nečíta, nemá šancu rozlíšiť to...

Toto je najväčšie psie fórum, tak by malo aj tak vyzerať.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Yorkmal (Yorkshire x Maltese)

Poslaťod M1shQa » Str 20.11.2013 18:10

Och znovu ma nikto nepochopil :ach: . Ja nehovorím, že je to plemeno alebo rasa (ako chcete). Moja je ešte kríženec ale že v Rakúsku sa už šľachtí a šteňatá sa predávajú po 500€!!! A bude ešte dlho trvať kým nejaký pes bude mať dlhú a čistú líniu predkov. :jop: A ja som ju dostala len náhodou, nekrížila som si ju zámerne.
M1shQa
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Yorkmal (Yorkshire x Maltese)

Poslaťod Lea a Stew » Str 20.11.2013 18:13

Kto da za toto 500 musi byt podla mna sialenec, tak isto ako da niekto 1000eur za mini pidi ultra thin civavu, co ked skoci z gauca tak si zlomi vaz. A toto nie je prvy krizenec co sa snazi o nieco take ako byt uznany. Ja sa len tesim, ze parson uz nie je popularne plemeno a nieco ako PAyork nikdy nevznikne.
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúci

Späť na Krížence