Ja som to včera videla v TV, skrížili Labradora s Berňakom vraj aby dostali jedinečného vodiaceho a asistenčného psa. Na stránke tej organizácie to bolo len po Francúzky a po Anglicky takže som toho moc nevyčítala
Neviem presne na aké vlastnosti sa zameriavali a čo chceli chovatelia dosiahnuť.Inak psík celkom pekný aj keď niektorý vyzerajú ako bernaci bez hnedých škvrn, ďaľší ako prerastený labroš.
Ale tie šteniatka sú chutné





a labrošov ani nehovorím 







krásne.. 

