Paterdalský teriér / Patterdale terrier (CKC)

Re: Paterdalský teriér / Patterdale terrier (nFCI)

Poslaťod kaciatko2121 » Pon 27.05.2013 19:08

dnes som mala moznost prvy krat vidiet toto plemeno..netusila som, ze tito psici su taki nadherni :love: aj mojej malej maltezacke sa zapacil a sa poriadne vyhrali :jop: :ahoj:
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Paterdalský teriér / Patterdale terrier (CKC)

Poslaťod antenka » Str 06.07.2022 12:09

Ahojte, mam u seba v docaske dve 6-tyzdnove steniatka patterdale teriera. Celkovo bolo vo vrhu 5 suciek, minimalne 2 z nich si este hladaju domov. Zastrasuje ich OZ Zatulane psiky Sala, tak keby mal niekto zaujem, napiste mi, pripadne pozrite FB stranku utulku, su tam inzerovane.
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: Paterdalský teriér / Patterdale terrier (CKC)

Poslaťod antenka » Str 20.07.2022 11:53

UPDATE: Steniatkam sa uz podarilo najst nove rodiny.

antenka píše:Ahojte, mam u seba v docaske dve 6-tyzdnove steniatka patterdale teriera. Celkovo bolo vo vrhu 5 suciek, minimalne 2 z nich si este hladaju domov. Zastrasuje ich OZ Zatulane psiky Sala, tak keby mal niekto zaujem, napiste mi, pripadne pozrite FB stranku utulku, su tam inzerovane.
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Predchádzajúci

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete