nieje pevný, už skoro týžden. Veterinárka jej ale napísala antibiotika, že vraj chytila von nejakú chorobu, ale tie už dobrala a nič sa nezmenilo. Neviete či môže mať redšiu stolicu aj z liekov alebo mám skúsiť zmeniť granule- čo varené by mohlo pomôcť?dakujem za všetky rady

