

hriva píše:No ja som sa na to pýtala a vraj keď chcú kamuflovat niečo čo pes nelubi alebo keď pes hlta


Ja by som jedine tak robila lebo tej kupenej pomletej zmeske neverím. Že čo tam je a čo neni. ..to radšej kvalitné granule. Ja som neni taká striktna v tomto doma mám vždy aj granule kdyby neco.
hriva píše: Možno si to melu samy doma


Elis píše:hriva píše:No ja som sa na to pýtala a vraj keď chcú kamuflovat niečo čo pes nelubi alebo keď pes hlta
a ja bych rekla, ze penize budou ten nejhlavnejsi duvod vetsinou
. Takže beru mletiny a ořez, vnitřnosti mletiny a kusovky, drúbež vše včetně svaloviny.


vacsie kusy len pokrajam na mensie, dam do balikov navazene...pri 3 a viacerych psoch by som ani nenavazila, naco
necham si baliky porobit na povedzme 2 dni a basta
mlete kupujem ako ,,vyplnenie casu donasky,,, niekedy je to aj polka mesiaca
takze nie je o com
hriva píše:No Buchťa mať také vatové kategórie ako ty šetrím aj ja![]()
ja mam úsporné psy. Preto nemôžem mať obra psa. By som ho neuzivila. .Bria zozere málo a mám šťastie že mi nosí plno mäsa kamarát.
- Hrivuš dobrý výraz
. Podle mě i toto je rozhodující, jen né každý to přizná
.
niekto tomu naseka granule a neriesi
Offtopic: mame tady vyborny kolacky
?
akuk píše:ze pre aktivnych psov je naj kuracina, lebo to jedia aj aktivni sportovci
akuk píše:co im tam schovavas Buchti?


) atd...
.
.