Kŕmim barfom a zaujímalo by ma, na aké mäso/stravu by som sa mala viac orientovať pri mojom labíkovi podľa zdrojov, z ktorých vychádzate pri konkrétnych plemenách...Začínali sme skôr kuracím, no teraz sme prevažne na hovädzom a bravčovom. Obilniny (vločky, ryža, cestoviny...) nedávam žiadne. Aj zelenina sa u nás objavuje čím ďalej, tým menej.
Offtopic: :jop: Chcela som dať túto otázku už skôr a toto rozdelenie ma teda fakt potešilo a neodolala som založiť tému aj pre LR

Vyhovovať by tomuto plemenu mali ryby, hydina, jahňacie a zelenina, pšenica a mliečne výrobky. Z olejov rybí, hydinový a rastlinné tuky.
Teoreticky by mohli byť problémové hovädzie mäso a hovädzí tuk, červená repa, kukurica a sója.