Marco ty napr. stále tvrdíš, že na dlhodobé krmenie pre veľké plemená nieje vhodné rybacie krmivo. Prečo potom po ňom moje americké akity tak prosperujú?
Aká genetická informácia daného plemena? Podľa teba sa tráviaci trakt každého plemena líši?




Ako píšeš veľa informácií ja len že nehovorím len o meggi ale aj o dalšom člene AA a ona tiež kŕmi svoju AA rybacími granulami (ešte k tomu je jej fenka alergická) a rybacie jej zatiaľ jediné sedia..Ináč ak sa mýlim tak ma oprav ale AA pochádza z Japonska a tam bola prirodzená strava ryby,pochybujem že išli loviť jeleňa alebo kura 






