študujem už tretí deň všetky témy na DF ohľadom granúl, BARFu, varenej stravy,...a som už totálne dopletená
Dopracovala som sa až to tejto diskusie, a tak by som sa vás chcela opýtať čo hovoríte na tieto granule? Dávam ich mojej 2-ročnej berňáčke a zvyknem jej dať aj varené. Je to Luso dog maintenance: (čítala som o nich aj tu na DF, ale niektorí ich chválili a iní kritizovali. Zaujímal by ma váš názor, prípadne ak sú zlé tak prečo?
)Složení: Cereálie, maso a vedlejší živočišné produkty, vedlejší rostlinné produkty, oleje a tuky, minerální látky.
SLOŽENÍ
23% bílkovin
9% tuků
2,8% celulóza
7,9% popel
10% vlhkost
1,2% vápník
1% fosfor
14000 mj / kg vit.
vit. D3 2000 mj / kg
vit. E 80 mg / kg
B.H.T. 150 mg / kg
Vopred ďakujem za váš čas a odpoveď


Mas silneho a tazkeho psa a ty mu davas tento srot!!!!!!!!!!!!!!!




