Vipet

Vipet

Poslaťod krista » Pon 20.02.2012 20:37

Marco :ahoj: idem si po radu..V apríli k nám pribudne šteňa vipeta a hľadáme pre neho vhodné krmivo - krmenie.Nepotrebujem poradiť konkrétne krmivo,len by si mi mohol poradiť ,aký je vhodný druh mäsa pre chrta :smile: My si už potom poradíme,len malý smerodaj potrebujem ,ďakujem
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod Marco Varhol » Uto 21.02.2012 19:23

Tak na toto je tazka odpoved. Myslel som si ze v Uk to bude jasne ale hlboko som sa mylil. Krmiva urcene pre chrtov maju 0 DPH ale s kvalitou su akosi mimo. V obchodoch kazdy z nich tvrdil svoje. Musim priznat, ze prave Whippet je uz dlhsie v mojom hladaciku. Ma jednu velku vyhodu, moze a priamo potrebuje silnejsi uhlohydrat ako je kukurica alebo psenica.
Z masa mu sedi viacero druhov ziv. proteinov.
Z konzerv je najoblubenejsie kozie a kralicie maso. Kuracina mu moze sposobovat alergie a je lepsie sa jej vyhnut. Podobne ziadne ryby, konske a hovadzie maso. Na druhej strane vhodne je jahna, kacica, morka.

Plemeno je vlastne talianske aj ked o povod sa biju aj ine oblasti vid UK. Vzhladom na spefikaciu srsti potrebuje v krmive lanovy olej alebo semienka. Vhodne je doplnat ine rastlinne oleje ako je boragovy ci pulakovy olej. Pozor na sampony so sojovym olejom. Podobne ziadne krmiva, ktore tento olej obsahuju vid. Roayl Canin.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod krista » Uto 21.02.2012 20:12

Marco :klobuk:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867


Späť na Výživové nároky podľa plemien