idem si po radu..V apríli k nám pribudne šteňa vipeta a hľadáme pre neho vhodné krmivo - krmenie.Nepotrebujem poradiť konkrétne krmivo,len by si mi mohol poradiť ,aký je vhodný druh mäsa pre chrta
My si už potom poradíme,len malý smerodaj potrebujem ,ďakujem


