Alex totiz vobec nema chut jest v prvej polke dna, ale bojim sa dat mu celu davku stravy v jednom chode. Momentalne krmim hlavne granulami (plus dodavam trochu masa z konzervy na ochutenie) a mal by ich zjest poda jeho vahy asi 110-125g (ma cca 8kg a cca 9 rokov). Nie je to vela naraz, dat mu 120g granuli plus par gramov masa z konzervy??
Resp. davame mu to skor tak ze cca 1/3 poobede a potom 2/3 neskoro vecer. Nevyzera ze by mal z toho nejaky problem ale radsej sa spytam skor, nez nejaky problem nastane. Podotykam ze ho mam necely mesiac, preto sme este neustalili nejaky pevny system a preto sa pytam. Dakujem za rady! 








Ach jaj... 

