Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod ariel » Sob 14.07.2012 21:55

nas to tiez robi, vzdy, ked sa tesi, ked je stastny, hryzka mi oblecenie, nehresim ho za to, moment. chodim s "cucflekom" na prsniku :ach: ,
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod Cony » Pon 16.07.2012 13:23

Dakujem za rady, tak som pokojna, ze je to normalne, teda, ze to nie je z agresivity. Budeme sa snazit ho nejak usmernit, ale zaujimave je, ze to robi vzdy len dcerke - ona je najmensia sice, ale ma uz 5 rokov, takze nie babo. Ale aj dnes rano chuderku ustipol do hrudnika, ked sa jej vytesoval. No musim to sledovat a dat mu najavo, ze to nesmie. Chvala bohu slovo FUJ zabera v momente, tak snad pochopi. :lol:
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod irwin » Pon 16.07.2012 13:45

tak ked pises Irwin mi to tiez robi hlavne pri detoch- ked sa kokosia so sestrinou malou a malym... tak vkuse k nim pride oblize a stipne... uz ho obhriakavam pri tom...- ale on to robi len vtedy ked uz ma deti dost a chce sa ich nejako zbavit :pac: (ked mu nedaju pokoj a zacnu mu zle robit... )
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod jurm » Str 18.07.2012 9:06

ked to bude robit, staci normalne trochu hlasnejsie "zaaukat" :smile: Psy uz ako stenata trenuju svoj stisk medzi sebou tak, ze pokial jeden druheho chyti alebo stlaci silnejsie ako ma v ramci hry, tak chytene stena zaskuci a "agresor" povoli ... to iste by som doporucil aj u tvojho psika ... nechaj sa hryzkat, ale ak to zacne boliet tak "zaskucat" on sa to po par opakovaniach nauci a bude si davat pozor aby nehryzkal silno .... vela stastia :jop:
jurm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod Cony » Str 18.07.2012 9:13

Dakujem, budeme skusat.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod Shimmeron » Str 18.07.2012 10:26

toto robi aj Kira, ona aj hryze ruku celu, ale tiez sme vzdy zrevali ked to bolelo a uz to robi len "jemne" ale aj tak som dodriapany :lol:
Shimmeron
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 399
Bydlisko: Bratislava - Rača

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod mint_blossom » Str 18.07.2012 13:58

Aj nas blazon to robi, ked sa jasi....co som ja nejaka ovca? :nwm:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod Bebis » Str 18.07.2012 15:35

To robí aj moje psisko, ale iba mne :au: bežne si vezme do papule moju ruku a hryzká a ožužláva mi ju... ja ju mám potom celú oslintanú :pac: A potom ešte tak štipne prednými zubami, ako píšete, buď do stehna, že "opováž sa odísť, ja sa chcem ešte hrať" alebo mne to príde také, že "mám ťa rád" keď sa mi obtiera o ruku a takto štipne. Príde mi to zlaté, ale niekedy to fakt zabolí :joint: napr dneska som sa k nemu zohla a on ma takto "cvakol" do brady :lol:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod Anavi » Pia 20.07.2012 21:37

Ja mám červenú s prepáčaním celú riť :joint: .Pretože povel k nohe znamená že obídem paničku a ešte ju štipnem do zadku .Poto mso mschytala aj do nohy a do brucha a do rúk ... tie žju vyhreším ale ono to časo mprejde ak oste písali aj moaj vlčiačka to robila (Offtopic: a môjmu bráchovi pri behu podrážala nohy :haha:)
Sny sú na to , aby sa splnili .
Anavi
Hafan
 
Príspevky: 583

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod Marcela128 » Pia 17.09.2021 16:32

Ahoj, neviem, či to bude odpoveď, ale aj ja mám ten problém s Dobermanom, má takmer 5 mesiacov. Mne nevadí, že hryzká, ale on skočí a keď hryzne prednými zubami alebo akože nimi závadí o ruku, tabak to riadne bolí, aspoň mňa. Neviem ho to odučiť. Ako hovoríš, je to zábava preňho, lebo sa teší, ale mňa netešia tie boľačky. Hlavne, keď ideme z prechádzky, z ničoho nič prask do nohy, do ruky, na stehno ako kde príde...
Marcela128
Okoloidúci
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Stropkov

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod Ulf » Sob 18.09.2021 14:06

platí to čo bolo napísané v inej téme čo si sa pýtala, nič nenormálne a aj čo s tým.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Hryzkanie alebo akoby ustipnutie prednymi zubami u psa

Poslaťod MisheliQ » Sob 18.09.2021 14:40

Dala by som do huby hracku a radsej presmerovala spravanie ziaducim smerom
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik