Switch to full style

Pravidlá fóra

Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<
Odoslať odpoveď

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:39

ani ja :hi:

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:39

Čomu nie je rozumieť? ,,Prepracovanie´´ poriadku = doplnenie ohľadne zákazu pretekania kvôli nariadeniu FCI.
Vikiki22 píše:A nie sú v poriadku uvedené nejaké ustanovenia, podľa ktorých sa nemôže pretekať (kotné suky, neférové zaobchádzanie so psom apod.)

Toto bol príklad.
Buď nechcete chápať alebo ja neviem. :nwm:

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:41

čo nerozumieme? že čo sa má akože podla teba prepracovať na národnom skúšobnom poriadku, asi len toľko.
edit.
lepšie, prečo by sa akože mal prepracovať?
Naposledy upravil QuintipaNO dňa Štv 18.04.2013 12:43, celkovo upravené 1

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:43

Offtopic: Čo máte za problém zas? Však som to už v príspevku na predchádzajúcej strane vysvetlila, nie? Či sa ideme chytať za slovíčka?

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:46

Viki, v poriadku kotné suky zakompované suky sú! Ja však vidím napr. dosť podstatný rozdiel medzi kotnou sukou, ktorá nesmie pretekať zo zdravotných dôvodov a tebou spomenutým neférovým zaobchádzaním. A už keď, EO a ostnáč, správne použité, mi neprídu ako neférové zaobchádzanie.
Chápeme?

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:47

Offtopic: Nie stačí troška chochmesu že keď o niečom viem h. a tvárim sa múdro a nevydá mi to lebo niekto poukáže na to že je to h. tak buď to vysvetlím alebo si priznám že som povedal h. :ahoj:

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:51

Offtopic: pekne a slušne vysvetlené, ja som to nejako nevedela zosmoliť :hi:

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:51

Nyssa, chápem, čo píšeš, viem, čo je v poriadku SVV. Nerozumieme si. Polopate:
V poriadku je napísané NAPR., že sa nesmie pretekať pri neférovom zaobchádzaní so psom (ja neviem, kopanie, bitie psa...). Tak isto BY BOLO napísané, že psovod nesmie pretekať, keď má zákaz pretekať kvôli tomu nariadeniu FCI.
Ešte stále nič, ako som to myslela? :nwm:
Offtopic: QuintipaQ, už som to vysvetlila snáď. Hra so slovíčkami. Budete radšej, keď si slovo ,,prepracovať´´ prepíšem na ,,doplniť´´? Nie je problém. A za to, že nesledujem všetky témy, kam píšem, to je vari na ukrižovanie?
A ešte k EO a ostnáčom - ja som zásadne proti nim. A zjedzte ma.

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 12:58

Tak isto BY BOLO napísané, že psovod nesmie pretekať, keď má zákaz pretekať kvôli tomu nariadeniu FCI.

a teraz mi vysvetli, na čo by to tam bolo :heh: však raz keď má zakázané, tak to nemusíme písať ešte aj na toaletný papier, nie?
Offtopic: QuintipaQ, už som to vysvetlila snáď. Hra so slovíčkami. Budete radšej, keď si slovo ,,prepracovať´´ prepíšem na ,,doplniť´´? Nie je problém. A za to, že nesledujem všetky témy, kam píšem, to je vari na ukrižovanie?
Offtopic: nebudeme radšej, stále si nepochopila, že si tu hneď vyhlásila múdrosť bez toho, aby si niečo o tom vedela a to nám apriori vadilo :no:
veď si buď proti, nie si jediná a tu sa konverzuje už dlhú dobu slušne, ak si si nevšimla, neviem, prečo by sme ťa mali jesť, páliť, biť...

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 13:01

Nyssa píše:
Tak isto BY BOLO napísané, že psovod nesmie pretekať, keď má zákaz pretekať kvôli tomu nariadeniu FCI.

a teraz mi vysvetli, na čo by to tam bolo :heh: však raz keď má zakázané, tak to nemusíme písať ešte aj na toaletný papier, nie?

Už si mi to vysvetlila, ďakujem. :ach:
Nyssa píše:Offtopic: nebudeme radšej, stále si nepochopila, že si tu hneď vyhlásila múdrosť bez toho, aby si niečo o tom vedela a to nám apriori vadilo :no:

Offtopic: Nebola to múdrosť. Príp. sa ospravedlňujem, že som čokoľvek napísala, čo sa niekomu nepáčilo. :ahoj:

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 15:03

Offtopic: bozinku riesite taku blbost. :heh: viki hovorila iba o doplneni do skusobaku. ved nemusi hned robit SVV, aby sa mohla iba vyjadrit nie? :jazyk:

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 15:35

Offtopic: lusy, ty buď ticho. kedysi by to aj teba riadne namíchlo a by si tu skákala ako osa :jazyk:
a myslím, že quinti to vyjadril presne, ako to je a to nie len v tejto téme. ja sa tiež nebudem vyjadrovať o genetike, piesku pre mačky a a komunikácii s hlístami po maďarsky len preto, lebo mám potrebu sa všade vyjadriť a viem akurát tak prečítať názov, ale pointa mi uniká...
a končím s OT

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 16:51

Offtopic: to, to rodičovstvo :lol: zmäkla nám :heh:

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 16:56

Offtopic: no veď toto. a také zlaté žieňa to bolo :plac:

Re: Ostnáč

Štv 18.04.2013 21:44

Offtopic: :heh: tanto spamovat temu o ostnaci.
Odoslať odpoveď