Ostnáč

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Ostnáč

Poslaťod Sunny » Štv 11.04.2013 15:16

Offtopic: A ja si tu teraz lámem hlavičku, kam vám to potom presunúť :aaa: Do obrán? Do skúšok? :nwm: Help mi somebody...
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Ostnáč

Poslaťod QuintipaNO » Štv 11.04.2013 15:21

Offtopic: ešte ste zabudli dodať že aj mlieko bolo belšie, letá bývali teplejšie a dlhšie...... :smile:
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1439

Re: Ostnáč

Poslaťod Bad » Štv 11.04.2013 15:50

Offtopic: No, mlíko nebylo více bílé, ale bylo to skutečně mlíko, ze kterého se dala udělat výborná kyška, byť se prodávalo v igelitových pytlících. Z dnešní krabicové bílé vody uděláš akorát smradlavý hořký hnus............A v létě bylo krásně a v zimě uhelné prázdniny.... :ha:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Ostnáč

Poslaťod Tchor » Štv 11.04.2013 16:48

QuintipaNO píše:Offtopic: ešte ste zabudli dodať že aj mlieko bolo belšie, letá bývali teplejšie a dlhšie...... :smile:

Mozna casem pochopis ze ta dnesni uspechana doba by se mnela z minulosti hodne ucit. (Mysleno zcela apoliticky)

Z toho co jsem se naucil za toho opovrhovanyho svazarmu vychazim do dneska a mnoha lidem kolem psu by ta zkusenost s nim jenom prospela. Chybi jim totiz zakladni znalosti co se schopnosti a moznosti psa tyce.
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Ostnáč

Poslaťod lusy » Štv 11.04.2013 17:15

Sunny píše:Offtopic: A ja si tu teraz lámem hlavičku, kam vám to potom presunúť :aaa: Do obrán? Do skúšok? :nwm: Help mi somebody...

Offtopic: no tak zaciatok by sa hodil do obran a tento koniec je zasa o skuskach. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Ostnáč

Poslaťod Bára » Štv 11.04.2013 19:21

Sunny píše:Offtopic: A ja si tu teraz lámem hlavičku, kam vám to potom presunúť :aaa: Do obrán? Do skúšok? :nwm: Help mi somebody...

Offtopic: "Vtedy vs. dnes" ... :ha:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Ostnáč

Poslaťod wer » Štv 11.04.2013 20:07

Offtopic: inak puk, totalne ot - ja som kedysi daavno bola u vas aj na vycvikovom vikende... :joint: vtedy s*tart sa chcel rozbiehat... :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Ostnáč

Poslaťod Nyssa » Uto 16.04.2013 13:01

Vikiki22 píše:Ak to schvália, tak sa bude musieť prepracovať aj poriadok SVV. :nwm:

do tretice všetko dobré :stuch: :piskot:

anyway, aj keď je to už aj na stránke FCI, vraj sa samotná FCI vyjadrila, že v dnešnej dobe photoshopu a keďže je človek druh "prajný", je takýto zákaz neuplatniteľný v praxi...
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Ostnáč

Poslaťod wer » Uto 16.04.2013 13:38

vraj este v oktobri ma byt nejake zasadnutie kvoli tomu. ale ze sa to teda moc neriesi.. :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Ostnáč

Poslaťod Vikiki22 » Štv 18.04.2013 12:26

Nyssa píše:
Vikiki22 píše:Ak to schvália, tak sa bude musieť prepracovať aj poriadok SVV. :nwm:

do tretice všetko dobré :stuch: :piskot:

:otaznik:
A nie sú v poriadku uvedené nejaké ustanovenia, podľa ktorých sa nemôže pretekať (kotné suky, neférové zaobchádzanie so psom apod.)? Že KEBY to schválili, a ako písali, neumožnili pretekať na oficiálnych skúškach/pretekoch, tak by to dali do poriadku? :nwm:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Ostnáč

Poslaťod Nyssa » Štv 18.04.2013 12:29

nemali by prečo. raz keď to udá FCI (čo neudá), tak žiadny skúšobák sa meniť nemusí. Si to napísala, akoby sa celá metodika mala meniť :ach:
Kotná suka a "neférové" zaobchádzanie sú dve absolútne rozdielne veci...
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Ostnáč

Poslaťod Vikiki22 » Štv 18.04.2013 12:30

Nemyslela som celú metodiku. To by bola blbosť. A dala som to ako príklad...
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Ostnáč

Poslaťod Nyssa » Štv 18.04.2013 12:34

sa bude musieť prepracovať aj poriadok SVV

prepáč, že slovičkarim, ale TOTO mi nepríde ako príklad a vlastne neviem, čo si tým myslela, preto sme sa ťa viacerí pýtali...
mlčať je niekedy zlato :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Ostnáč

Poslaťod Vikiki22 » Štv 18.04.2013 12:35

Nyssa píše:Kotná suka a "neférové" zaobchádzanie sú dve absolútne rozdielne veci...

Príklad chcel byť toto. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Ostnáč

Poslaťod Nyssa » Štv 18.04.2013 12:37

a? stále nerozumiem :nwm:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky