Protištekací obojok - elektronický, ultrazvukový

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Proti štekací obojok

Poslaťod liva123 » Sob 29.08.2009 18:40

Proti štekací obojok
Proti štekací obojok, vždy keď psík začne štekať vystrekne tekutinu. Tekutina je neutrálna a anti - alergická. Obojok zabezpečí, že psík už nebude štekať v nevhodnej chvíli. :nwm:
Tak toto by som mojej fenke nekúpila. :nie: No a moja fenka šteká iba ked jej poviem.
Obrázok
Človek je psia predstava o tom, ako by mal vyzerať boh.
Obrázok
liva123
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: Proti štekací obojok

Poslaťod lusy » Sob 29.08.2009 18:46

pokial viem, tak protistekaci je zalozeny na inom principe a nie striekani tekutiny. odkial mas toto? uved zdroj.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Proti štekací obojok

Poslaťod liva123 » Sob 29.08.2009 18:58

Človek je psia predstava o tom, ako by mal vyzerať boh.
Obrázok
liva123
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: Proti štekací obojok

Poslaťod Rehssi » Str 02.09.2009 7:06

lusy píše:pokial viem, tak protistekaci je zalozeny na inom principe a nie striekani tekutiny. odkial mas toto? uved zdroj.

Je viacero druhov obojkov proti stekaniu- strekajuce tekutinu, vydavajuce neprijemny zvuk a potom elektricke.
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Proti štekací obojok

Poslaťod Owecka753 » Ned 06.09.2009 9:35

vcera som kukala bud ja alebo pes,a tam pouzivali ten obojok co vstrekuje tekutinu psom priamo do tvare..no nikdy by som to nepouzila,a ani to nedoporucuju
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Protištekací obojok - elektronický, ultrazvukový

Poslaťod ajusssa » Uto 09.03.2010 10:09

Ahojte mate skusenost s tymto obojokom? Je na to aby sa psik odnaučil stekat. Kupila som jeden ale zatial..neviem ho nastavit. FUNGUJE TO ?
Odpovede typu je to tyranie zvierat si nechajte pre seba. Tento obojok nevysiela do psika ziadne soky ani elektrinu.
Obyvatelia bytoviek co maju ustekaneho psika vedia o com hovorim.
ajusssa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod ipinko » Uto 09.03.2010 13:42

MOze to byt dobre .Ja som obiednal elektricky.dufam ze zabere.Aj v tvojom pripade :ach:
ipinko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 67
Bydlisko: kúsok od IL

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod usagi » Uto 09.03.2010 16:12

Offtopic: ipinko : skus si ho najprv nasadit sebe,ok ? :no:

neviem,osobnu skusenost snim nemam,ale minule mi ponukali jeden proti hmyzu :nwm: ja by som v prvom rade riesila pricinu stekania,samozrejme chronicky ustekanec v byte,nie je sranda,a skor ci neskor sa susedia do toho obuju(zavisi od tolerancnej krivky),kamaratkina sucka startovala k dveram hned ako niekto stupil do v chodu (byvju na prizemi)a to bol teda randal :pac: no naucili sme ju stekat na povel a na povel sklapnut,a postupne (sice to trvalo dlho)ju nejak prestalo bavit letiet k dveram,ked hned dostala povel ticho :yes: ucili sme na kliker,potom kamoska postupne len pochvalila a teraz sice registruje,ze niekto vosiel ale ani si nestekne :winner: takze neviem sice hlbsie,aky je vas problem,ale mozno by bolo lepsie skusit najprv nieco ine-ono vlastne aj tento obojok funguje na principe trestu-nie?
Naposledy upravil usagi dňa Uto 09.03.2010 16:25, celkovo upravené 1
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod ipinko » Uto 09.03.2010 16:22

Nerobi mi to ziadny problem.Videl som video kde si jeden clovek dal ten obojok na krk a dall si impulz aj vybracie-pohoda
ipinko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 67
Bydlisko: kúsok od IL

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod usagi » Uto 09.03.2010 16:28

Offtopic: hej a ja som videla par neurotickych a total vystresovanych psov s touto "pomockou" -pricom po zasahu sa neziaduci prejav este vystupnoval...ako chces,mna sa to netyka,ale radsej by som si strcila ruku do ohna ako nieco take nasadila na svojho psa :ahoj:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod johny5 » Uto 09.03.2010 18:29

Mam osobne doma jeden protistekaci ale musim povedat ze to nieje bohvieco a problem ako taky to nevyriesi len oddiali kym ho pes ma na krku.Dokonca sa to jednemu psovi podarilo obabrat.Ultrazvukovy si myslim nebude zaberat lebo pes si ho nema s cim spojit jedine s tonom a na ten si za chvilu zvykne.Takze asi tolko ohladom tychto veciciek ktore nemaju vyznam.
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod lusy » Uto 09.03.2010 18:55

tiez som pocula o protistekacom, ktory kupil jeden pre svojho psa, ale pes akosi prisiel na to, ze ked si ho posunie na krku, tak to nefunguje. a stekal v pohode dalej.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod usagi » Uto 09.03.2010 19:16

:yes: musi byt umiestneny na hrtane :yes:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod Macush » Str 17.03.2010 19:36

lusy píše:tiez som pocula o protistekacom, ktory kupil jeden pre svojho psa, ale pes akosi prisiel na to, ze ked si ho posunie na krku, tak to nefunguje. a stekal v pohode dalej.

hehe vidno že psy niesú blbí :lol:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: MAte niekto skusenost s ultrazvukovym objokom?

Poslaťod johny5 » Str 17.03.2010 20:00

Ipinko a vies stym co si si objednal vobec narabat? Alebo cakas ze tam bude navod na pouzitie? Smiem vediet na co alebo aky konkretny cvik ho potrebujes?
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky