Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod mirruska560 » Uto 16.06.2015 12:52

Neviem presne či odpovedám správne som nová na fore.ako môžem sama tehotná zabrániť bitke ktorá vznikne z ničoho nič?hrajú sa na dvore veľa ale niekedy je to ostrejšie,nie nejaké krváky ale zase,ale nejaká malá ranka tam býva.čo sa týka voliéry,na nej sa pracuje len sa bojím že tam dlho nevydrží a rozhryzie všetko drevo kedže je zvyknutý na voľný pohyb po dvore.a našim problémom bol nejaký čas aj susedových syn,ktorý ho cez plot dráždil a teraz ked ide okolo tak štekáva čo predtým nezvykol.na povely zvykne poslúchnuť ak nie je rozbesnený kvôli susedovi alebo kvôli psom,avšak naša Beky sa hrá na nevšímavú a ked ona neposlúchne tak si myslí že ani on nemusí.
mirruska560
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod Lindchen » Uto 16.06.2015 12:59

Ja som z tvojej otázky nepochopila zhola nič ani to, prečo si si na svoju otázku vybrala práve túto tému? :nwm: Či to náhodne? :ach:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod mirruska560 » Uto 16.06.2015 13:24

Teraz sa pokúšame ako odnaučiť psa nerozhrýzť niečo,a tu je téma obhrýzanie v byte a na dvore.kým sme doma tak nezvykne hrýzť ale potom ked vypadneme tak mu nastane skrat asi a niečo rozkúše.teda včera konkrétne bazénik nafukovací.pritom tam celý víkend vliezli obaja,schladili sa,napili a vyšli bez hryzenia.odišla som z domu a po návrate som našla už vypustený a rozhryzený bazénik.vyzeralo to síce že si ho chcel iba presúvať
Ak to nepatrí sem skúsim pokukať aj iné fora a tam to hodiť.naozaj sa tu ešte nevyznám a nestíham všetko prekutrať
mirruska560
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod Margita » Uto 16.06.2015 15:06

aj ja som trochu mimo :heh: aka bola otazka?ze ako zabrani tehotna bitke psov ktora vznikne z nicoho nic?no nijak,lebo bitka z nicoho nic nikdy nevznikne :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod mirruska560 » Uto 16.06.2015 17:53

tak už som konkretizovala čo potrebujem odučiť nášho ročného. čo sa týka bitky no ked sa mi pes z druhého konca záhrady rozbehne po druhom tak to nie je sranda, je pravda že väčšinou ked sa pobili bolo to kvôli malému kúsku rohlíka, a tento víkend dokonca vnútri zrejme preto že obaja strkali hlavu do koša na smeti lebo tam bol papier od nejakého jedla vyhodený ale to sme ich rýchlo oddelili našťastie a bol kľud. ale späť k téme, ako zabrániť aby psík rozkúsal niečo kým nie je pán doma? pokým je niekto doma nerobí to, alebo skúša ale po okríknutí ihned prestane a nevenuje tomu pozornosť
mirruska560
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod Margita » Uto 16.06.2015 18:01

tak najjednoduchsi a najistejsi sposob je odstranit vsetko z jeho dosahu
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod Bad » Uto 16.06.2015 18:03

nebo z dosahu všeho odstranit jeho....
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod straka17 » Ned 21.06.2015 9:44

Ahojte, máme s našou fenou feden problém, ktorý nám žerie nervy. Na dvore máme také tie kanály, aby odtekala voda. A Zaira sa to naučila vyberať, ale že nakompletku. Každý deň je to vybrané aj 3x, skúšali sme na to dať aj také dtavebné kocky, ale ona to nejak vyberie. Aj som ju načapala, zhučala ju a nič z toho nepomohlo, vyberá stále. Nejaké nápady ako ju toho zbaviť?

Odoslané z E4004 pomocou Tapatalku
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod Niqi & Kora » Pon 29.06.2015 1:35

...aby ste sa necitili zle, ja mam doma uz 6r profesionalnu nicitelku. :pac: 15169
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod Margita » Pon 29.06.2015 8:58

niqi :aaa: :aaa:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Obhrýzanie vecí v byte a na dvore

Poslaťod Bad » Pon 29.06.2015 12:37

fakt profík :jop: :jop: :jop: aneb cizí neštěstí vždycky potěší :ha:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov