Uštekanci (na všetkých a všetko)

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Uštekanci (na všetkých a všetko)

Poslaťod clupko » Pia 20.08.2021 14:39

odist sa neda, je to maly byt, a ona keby takto zostala zrazu sama, tak by nicila veci.
za ticho aj odmenuje, lenze psik zje pamlsok a krici potom dalej.
co viem, tak vonku travia asi tak 2-3 hodiny denne? ako, neviem, asi nie som dobry psickar, ale 5h sa rozhodne nemozem psovi venovat kazdy den.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Uštekanci (na všetkých a všetko)

Poslaťod Silvuch » Pia 20.08.2021 16:16

5 hodin je nemozne pre pracujuceho. Ako pocitam, tak pocitam, vratis sa o siestej, dajme tomu mas hodinu na porobenie veci a od siedmej do dvanastej mas sa venovat psovi vonku?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Uštekanci (na všetkých a všetko)

Poslaťod Ulf » Pia 20.08.2021 18:24

Offtopic: rano sme hodinu, cez obed pol a od stvrt na 4 sme s jednou papacou prestavkou vonku do pol desiatej. :nwm: a hej su dni ked to az v takej miere nejde, ale 95% fungujeme takto..ale zas hej, moju vyplatu by ste asi nechceli :haha:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Uštekanci (na všetkých a všetko)

Poslaťod Silvuch » Pia 20.08.2021 19:52

take nastavenie prace je skor vynimocne, by som to nazvala nadstandard a nie malo, ako vravis.. A to su dlhe dni.. Co taka zima, prides potme len z prace... Inak som rozmyslala, co ja budem robit v zime, ak budem chodit do prace, sak u mna potme sa da akurat tak zaliezt do perin.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Uštekanci (na všetkých a všetko)

Poslaťod wer » Pia 20.08.2021 20:32

Offtopic: Presne dnes som si to hovorila... aspon raz za tyzden sa snazim dat po praci 2 hodinovy venc - a dnes som sa uz po tme k autu vracala... :ach: a si este vravim, ze preboha, ved je este leto, kam pojdem v zime zase..?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov