Stafford a novorodenec

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Stafford a novorodenec

Poslaťod Zzuunnaa » Štv 01.09.2022 22:38

Môžem sa opýtať na radu aj ja - mame bernskeho salasnickeho psa (fenka 2 roky) a krizenca (fenka 1,5 roka). Pred týždňom som prišla z nemocnice s novorodencom, tým že psi žijú na záhrade tak chceme na chvíľu kontakt s dieťaťom obmedziť kvôli baktériám atd. Ale kríženec je úplne OK, no BSP príde ku mne natesena, začne má onuchavat a stiahne chvost a ide odo mna preč . Predtým to bol môj maznak, počas tehotenstva má neopustila, stále mi bola za zadkom a vkuse len hladkať a hladkať. A teraz ako keby sa má bala alebo ja neviem. Muža akceptuje (aj keď ten musí tiež voňať po bábätku) ale mna ignoruje..
Zzuunnaa
Okoloidúci
 
Príspevky: 23

Re: Stafford a novorodenec

Poslaťod elfinka » Pia 02.09.2022 11:13

Zzuunnaa píše:Môžem sa opýtať na radu aj ja - mame bernskeho salasnickeho psa (fenka 2 roky) a krizenca (fenka 1,5 roka). Pred týždňom som prišla z nemocnice s novorodencom, tým že psi žijú na záhrade tak chceme na chvíľu kontakt s dieťaťom obmedziť kvôli baktériám atd. Ale kríženec je úplne OK, no BSP príde ku mne natesena, začne má onuchavat a stiahne chvost a ide odo mna preč . Predtým to bol môj maznak, počas tehotenstva má neopustila, stále mi bola za zadkom a vkuse len hladkať a hladkať. A teraz ako keby sa má bala alebo ja neviem. Muža akceptuje (aj keď ten musí tiež voňať po bábätku) ale mna ignoruje..

Ty hlavne smrdis hormonmi a pravdepodobne mliekom, novorodenec v tom bude nevinne :ha:
Daj tomu čas, nech si zvykne - a bola by som vonku koľko to pôjde, nech má príležitosť si zvykať.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov