Nechce chodit von

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Nechce chodit von

Poslaťod SliwusiQ » Uto 08.10.2019 18:52

A zabudla som dodat, ze doma sa sprava uplne sebavedomo. Mame aj zajacicu a vyzyva ju na hru vobec nie je bojazlivy a neboji sa ani cudzich lufi, ked niekoho vidi prvykrat.
SliwusiQ
Okoloidúci
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Košice

Re: Nechce chodit von

Poslaťod vavrena » Uto 08.10.2019 19:12

Tak tak isto sa môže správať aj vonku. Treba sa správať sebavedomo, nechňapať po čivave v kuse zhora, a dvíhať ju, ako to veľa ľudí robí, ale zároveň dodať bezpečie - u paničky. Ak sa psík bojí, u paničky sa mu nesmie nič stať, v strachu má bežať k paničke a nie od nej, nie domov. Psíka treba nosiť kade-tade, vonku kŕmiť, hrať sa, a ono to pôjde, chce to čas :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Nechce chodit von

Poslaťod SliwusiQ » Pia 11.10.2019 13:13

No tak sa to par dni zlepsovalo, zistil, ze sa krmime vonku tak sa snazil lebo sa chcel najest. Ale zistila som, ze ked ideme na taku ulicu kde predtym nebol tak pekne cupka za mnou obcas zastane pozea po ludoch, zvukoch. ALe akonahle prideme niekam, odkial pozna cestu dmov, tak uz ma len taha domov.
SliwusiQ
Okoloidúci
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Košice

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov