Moj pes sa už nechce hrat

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Moj pes sa už nechce hrat

Poslaťod Erikanika » Sob 11.05.2019 19:44

Dobrý deň,mam 2rocnu fenku a v poslednej dobe sa správa nejak divne. Je to dosť maznavy pes, doteraz bola vždy taka, ze keď sme s manželom sadli na gauč alebo na posteľ, proste keď videla, že už nič nerobíme hneď prišla a začala sprtat do nás chcela sa hrať. Aj keď sme ju mi zavolali tak išla stačilo povedať "kde je loptička hladaj"a už sa bláznila. Celkovo je spokojná vychovávame ju z láskou, vidno na nej že je šťastná. No nedávno troska ochorela mala zvýšenú teplotu, boli sme aj u veterinárna tak jej pichol antibiotiká. Chorá už nieje ale už odvtedy nemá záujem sa hrať. Neviem ci to súvisí s tou chorobou ale znepokojuje ma to.Hladala som aj nete ale nič som nenašla iba túto stránku. Ak by ste mi vedeli niekto poradiť budem vám vďačná.. Dúfam že jej nieje nič vážne.. Ak sa neschopi tak pôjdeme znova k veterinárovi. Ďakujem za každú odpoveď.
Erikanika
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Moj pes sa už nechce hrat

Poslaťod wer » Sob 11.05.2019 20:27

asi by som zasla k vetovi predsalen... majitel najlepsie vie odhadnut, ze psik nie je oka. ak sa vam nezda, ak je ina ako zvycajne, obavy mozu byt na mieste
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Moj pes sa už nechce hrat

Poslaťod Lindchen » Sob 11.05.2019 20:29

Zmena správania je vždy dôvod k návšteve veta. :yes: Aj vtedy, ak sa psík javí byť inak zdravý alebo má len nejaké bežné ochorenie.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Moj pes sa už nechce hrat

Poslaťod Erikanika » Pon 13.05.2019 6:51

Veľmi pekne ďakujem za rady.. Pôjdem s nou teda k veterinárovi.. Zaujímavé je ze vonka je úplne normálna.. Hra sa, beha ako predtým, len doma sa nechce hrať... Možno už dospela.. Uvidíme co povie doktor
Erikanika
Okoloidúci
 
Príspevky: 2


Späť na Riešenie problémového správania sa psov