Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod wer » Str 25.08.2021 10:33

Tak super, zaklad mas.. :lol:
Moj je 3 dni na granuliach a vcera nadabil na rybu, chudak, tak sa potesil, ze konecne poriadna vecera... :ha: potom zas dake :kak: chcel zrat.. :pac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Ulf » Str 25.08.2021 11:22

No super, to znie dobre. :jop:
Offtopic: u nás sa kobližince žerú aj váľajú... našťastie je to len tak že to v podstate porozhadzuje a kúsok len štípne a potom sa parfémuje.. :pac:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Domca » Str 25.08.2021 11:31

Heej ja som rada, že jeho zver nejak nezaujíma, čiže keď zrazu zmení smer, viem prečo :heh: (máme tu srny aj zajace) a úplne perfektne čaká pred jedlom, to ho musím vychváliť, lebo nehypnotizuje misku kým ho uvoľním, ale pozerá len na mňa kým dám signál, takže predsalen niečo má v tej hlave :ha: A váľanie, to má rád v zdochlinách pre zmenu :heh: (ale aspoň ich nemá tendenciu žrať)
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov