Agresivne správanie

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Agresivne správanie

Poslaťod wer » Pon 01.06.2026 8:03

V civilizacii bude lepsi vyraz, inak je to fuk. Proste tam,kde su bufety a ludia nosia stoly nad hlavou.. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13347
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Agresivne správanie

Poslaťod Elis » Pon 01.06.2026 8:04

Ulf píše:Odkiaľ ste vzali, že žijeme v meste? :oo:


za me - z toho, ze je problem vyhybat se situacim, ktere ji startuji. Ze neridis okoli. Vzdalenosti, podnety.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6854
Bydlisko: Praha

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov