Strach z búrky

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Strach z búrky

Poslaťod MisheliQ » Pia 10.06.2022 10:19

Jeee Bad, vitaj :rose:

A nemal by vnimat uz ako povel to naucene a mnou opakovane ze “to nic nie je, viem (o tom), aj ja som to pocula”, co pouzivam, ked nieco riesi (steka, boji sa toho). Ci vadi tam to, ze je to vkuse povedane inak, ze? Tak skusim to ujednotit na “to nic nie je”. A pridam k tomu aj povel, co robit ma. Ja som mu dala aj lahni, ale teda vyzeral, ze s tym mal problem, akokeby ze je tu nebezpecenstvo a on si ma este lahnut?! Ale skusim ako to bude fungovat, ked ho naucim na jednotny ubezpecovaci povel :jop:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Strach z búrky

Poslaťod pigie » Sob 11.06.2022 5:57

Hugo to iste, niekedy po 8 roku... Nikdy ziadna reakcia na strelbu, spolu sme ohnostroj pozerali. A nezaberalo nic, len ho od toho sa snazit trochu uchranit. On zase nejak brutalne rozhodeny z toho nebol, len bolo vidno, ze mu to extremne vadi a nechcel byt sam. Ako sa to stlmilo, aj on sa skludnil a hej, ja som mu hjovorila, co ma robit, lahni a bol pri nohach a tam potom uz vzdy chodil, ked mu zacalo byt neprijemne. Burka ci ohnostroj, vsetko bolo na starobu jedno. Ja som to pripisovala zhorsenemu sluchu. Ked neskor pocul slabo, alebo selektivne, posledny pol rok, tak zase vobec neriesil.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov