Strach z búrky

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Strach z búrky

Poslaťod Domca » Pon 19.07.2021 10:37

CBDčko som dávala mojej Kike keď mala stavy, že bola nepokojná, nevedela si nájsť miesto, stále sa presúvala (rôzne starecké úzkosti, plus bolestivé kĺby) - fakt sa stávalo, že aj pol dňa si nevedela miesto nájsť. Začali sme dávať cbd a ona sa pekne upokojila....noci aj dni potom prespala v pohode. Takže za mňa dobrá skúsenosť :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod Sunny » Pon 19.07.2021 16:59

Nemáte niekto odkaz prosím na konkrétny produkt? Kamošky riešia strach z búrky u stafbulíčky, tak že by som im posunula tip.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pon 19.07.2021 20:23

Stay hungry. Stay foolish.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Uto 20.07.2021 6:57

My sme mali toto od veterinárky: https://cbdpropsa.cz/
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Str 21.07.2021 8:24

Pravda je dcérou času.
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Str 21.07.2021 8:39

Inak vy čo to používate.. sú tie kvapky od 2% - 10%, čo je rozdiel. Aké a koľko toho dávate, aký je veľký pes?
Lebo jak kukám tak kukám, o tom to ani písmeno, ale možno zle kukám. Tak dajte skúsenosti/návody.. :jop:
edit: resp. ešte zaujímavá otázka, pes to berie a čo potom keď sa to vysadí... :nwm:
Pravda je dcérou času.
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Str 21.07.2021 9:20

Ja som dávala 5% a asi od 0,1 do 0,2 ml na 5kg psa. Mne to dávkovanie nastavila veterinárka na mieru s tým, že sama uvidím, koľko psovi zaberá. S vysadením nemám skúsenosti, lebo ja som ho používala len pár mesiacov pred tým, ako som ju musela dať uspať, čiže tiež nemám skúsenosť s nejakým extra dlhodobým podávaním.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Str 13.10.2021 13:25

Som videla predávať CBD oleje pri pokladni v Planeo elektro... keby niekto chcel :heh:
Pravda je dcérou času.
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov