Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Pani Novakova » Str 04.01.2017 22:59

vavrena píše:Baby majú pravdu, ono to neprejde po puberte :heh:


:oo: tak mozno pridem na odpoved na otazku, ktoru si teraz casto kladiem a sice po akom case pod hroznym tlakom psychickym a zufalstvom cloveku prepne
Pani Novakova
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Aris » Str 04.01.2017 23:06

Ja by som to nevydržala a pes by bol počas mužovej neprítomnosti vonku.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod wer » Štv 05.01.2017 5:47

Ako skludnit sa trochu skludni, ale vychovat sa sama nevychova a zlozvyky nezmiznu same od seba...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Pani Novakova » Štv 05.01.2017 8:25

Aris píše:Ja by som to nevydržala a pes by bol počas mužovej neprítomnosti vonku.


To je prave blbe, ze sice mame obrovsku zahradu ale zdielame ju s majitelkou domu 96rocnou a tiez nie je normalne oplotena, napriklad namiesto brany je len otvor takze na zahrade len pod nasim dozorom :ua:
Pani Novakova
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod pigie » Štv 05.01.2017 8:26

Ale ono by naozaj pomohlo v kritickych situaciach, ktorymi su kojenie a uspavanie, ju zavriet. Fakt. Len ju to ucit mimo kojenia a uspavania. Aby bola ticho a cakala si na svoju odmenu a vypustenie.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod janajka » Štv 05.01.2017 8:42

Joj. Som ti chcela poradit ze vypusti ju von ked chces kojit v klude. Ale ked to mas takto. Ja tiez kojim 3 mesacneho syna a mam doma dve borderky. Nie su sice v puberte ale kedze sa im menej venujem dozaduju sa ma aj doma. Skusim ich hladkat aby som ich ukludnila. Ked su moc rozkokosene zavrem dvere a som v izbe sama. Oni sa trochu pohraju a potom sa ukludnia. A daj mu zuvaciu tycinku

Odoslané z SM-J500F pomocou Tapatalku
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Pani Novakova » Štv 05.01.2017 9:34

pigie píše:Ale ono by naozaj pomohlo v kritickych situaciach, ktorymi su kojenie a uspavanie, ju zavriet. Fakt. Len ju to ucit mimo kojenia a uspavania. Aby bola ticho a cakala si na svoju odmenu a vypustenie.


Vyskusam to, raz som sa uz takto pred nou zavrela, chvilu stekala, pozavijala, rozhryzla nohu od stola a nakoniec zalahla pred dvere. Takze to vlastne pomohlo len som premyslala ci je to psychologicky ok sa pred nou zatvarat.
Pani Novakova
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Pani Novakova » Štv 05.01.2017 9:44

wer píše:Ako skludnit sa trochu skludni, ale vychovat sa sama nevychova a zlozvyky nezmiznu same od seba...


Skusim co si poradila, nekricat, nenahanat, ignorovat ked sa dozaduje, ked nieco ukradne, odstranit vsetko co by mohla ukradnut (aj ked pri babatku je to prave tak, ze vecicky ostavaju nie hned odlozene kade tade po byte) a venovat sa jej co najviac von aj ked je pravda ze uz na nu nie je tolko casu ako predtym (muz s nou rano chodi pred pracou DO PSIEHO PARKU A JA na hodku aj s kocikom na prechadzku (co je kapitola sama o sebe to nase ucenie sa aby pekne isla netahala po jednej strane kocika :jop: ).. no a okrem toho 2-3 x za den na zahradu tak na 10 minut sa vycikat.. neviem ci dost ci stale malo.. ale co tak pozorujem vzdy po prechadzke si hodku-dve polezi a potom to s nou zacne sit
Pani Novakova
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Pani Novakova » Štv 05.01.2017 9:47

janajka píše:Joj. Som ti chcela poradit ze vypusti ju von ked chces kojit v klude. Ale ked to mas takto. Ja tiez kojim 3 mesacneho syna a mam doma dve borderky. Nie su sice v puberte ale kedze sa im menej venujem dozaduju sa ma aj doma. Skusim ich hladkat aby som ich ukludnila. Ked su moc rozkokosene zavrem dvere a som v izbe sama. Oni sa trochu pohraju a potom sa ukludnia. A daj mu zuvaciu tycinku

Odoslané z SM-J500F pomocou Tapatalku


U nas hladkanie nepomaha, hned chniape po ruke chce sa hrat. Ale zato take hovadzie usko to je ina zachrana (na par minut :lol: )
Pani Novakova
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Margita » Štv 05.01.2017 11:05

a nevies sa s nou normalne nejako vyjasit na tej prechadzke?ako hodina nuteneho chodenia pomalym tempom pri kociku,fuuu,to by bolo psycho aj pre mna....
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Pani Novakova » Štv 05.01.2017 12:42

Margita píše:a nevies sa s nou normalne nejako vyjasit na tej prechadzke?ako hodina nuteneho chodenia pomalym tempom pri kociku,fuuu,to by bolo psycho aj pre mna....


neviem veru, som rada, ze po tych nasich strmakovych uliciach vobec nejako vytlacim kocik aj s nou nedisciplinovanou.. ale chcem zacat nosit babo v nosici ked bude trochu vacsie, tak si myslim, ze potom to bude lepsie
Pani Novakova
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Re: Pes v puberte a babatko v dome = sialena kombinacia

Poslaťod Margita » Štv 05.01.2017 12:46

ved mozes aj tak,ze dojdes na nejaku luku alebo co,odparkujes kocar a mozes sa venovat psovi
hadat lopticky,natahovat sa s nim,alebo neviem co ma rad
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa