Steniatko o samote

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Steniatko o samote

Poslaťod akuk » Pon 17.10.2016 18:12

DogloverZV píše: origo pitty veverice

Brad a este aj veverica :haha: :angel:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Steniatko o samote

Poslaťod DogloverZV » Pon 17.10.2016 18:29

Chovatel ;) feny kryje len kazde 2 roky, o steniatka je postarane ako v bavlnke su vysetrene na srdce a klby, chovatelsky servis proste vsetko zasvetil tymto psom zivot, a vidim to aj v skupine v ktorej figuruju jeho psi a odchovy a vserti su spokojny co sa majitelov tyka, cize o toto sa nebojim ;)
DogloverZV
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Bydlisko: Zvolen

Re: Steniatko o samote

Poslaťod Margita » Pon 17.10.2016 18:31

cize chovatel ti bude hladat a odporucat psa od ineho chovatela?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Steniatko o samote

Poslaťod elfinka » Pon 17.10.2016 18:41

A prečo by nie, mne tiež chovateľ odporúčal iného.

sent from my brick
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Steniatko o samote

Poslaťod Margita » Pon 17.10.2016 18:45

neviem ,pride mi to take divne :nwm:
ze moje psy nie su pre teba,vezmi si ineho
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Steniatko o samote

Poslaťod DogloverZV » Pon 17.10.2016 18:50

Akuk : game je sice pekna vlastnost ale vobec sa mi nepacia tie chrty ktore malu hlavu ako bandasku a telo ako vevericka, sto ludi sto chuti ako napriklad tu https://m.youtube.com/watch?v=LLttxkZAQxQ

Margita : ma urcite feny mtore planuje kryt, sme stale v kontakte cize mi vzdy ukazuje co ide kryt scim, ak bude prave v case ked budem hladat ja, daco co ja hladam tak mi da echo ze tuto by som to mohol najst, ma vela psov ktory splnaju moje poziadavky na exterier takze uz mi ostava len cakat kedy pride to prave, a tiez hladam iba farbu blue,champangne, a fawn
Naposledy upravil DogloverZV dňa Pon 17.10.2016 18:52, celkovo upravené 1
DogloverZV
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Bydlisko: Zvolen

Re: Steniatko o samote

Poslaťod elfinka » Pon 17.10.2016 18:51

Náhodou, ani Fida mi nemali dať a radšej ma mali poslať inde... Príde mi to úplne normálne a správne a kiež by taký bol každý chovateľ, že nepredá psa niekomu kto by ocenil radšej iný typ vrámci plemená, než on odchováva

sent from my brick
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Steniatko o samote

Poslaťod Margita » Pon 17.10.2016 18:52

Offtopic: akuk narazala na to ze to nie je pitt,Pitt je len Brad Pitt :heh: :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Steniatko o samote

Poslaťod DogloverZV » Pon 17.10.2016 18:55

Aha :lol: tak sorry teda, ja tiez viem ze origo pit mozno vyzera inac ale su registrovany aj ako pitbull UKC a Liondog NBBC podla toho no aky pes, daktory su viac liondog, a daktory proste maju vacsie svaly, su stihli atd a su registrovany ako pitbull, ale v podstate vzniklo to z pitta hlavne
A tiez si myslim ze to je spravne gesto od chovatela ked aj odporuci ineho ak u neho dany clovek nenajde to co chce, a nenuka mu to na silu koli zisku
Naposledy upravil DogloverZV dňa Uto 18.10.2016 14:39, celkovo upravené 2
DogloverZV
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Bydlisko: Zvolen

Re: Steniatko o samote

Poslaťod Margita » Pon 17.10.2016 18:56

elfinka píše:Náhodou, ani Fida mi nemali dať a radšej ma mali poslať inde... Príde mi to úplne normálne a správne a kiež by taký bol každý chovateľ, že nepredá psa niekomu kto by ocenil radšej iný typ vrámci plemená, než on odchováva

sent from my brick

chapala by som ,ze by ta odhovoril ,ze to plemeno ni eje pre teba vhodne
lebo ked je plemeno X a ma sa spravat tak ako sa ma spravat a on take chova,a prides tam a on ti povie,vezmi si odtamtoho,lebo jeho psy sa ako to plemeno nespravaju,to bude pre teba vhodnejsie...chapes co tym rozumiem? :lol:
priklad,chcem foxa a dojdem za chovatelom co chova foxom a poviem ze chcem foxa,ale nechcem aby lovil a aby bol kludny a pokojny,a on by mi odporucil niekoho kto chova cisto vystavakov a ma takych gaucakov...to by normalny chovatel nespravil,lebo to uz fox nie je,poslal by ma prec a povedal ,ze kup si radsej maltezaka...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Steniatko o samote

Poslaťod DogloverZV » Pon 17.10.2016 19:05

Tu mate stranku na ktorej sa dozviete viac o LD http://www.nbbc.at/wordpress/
DogloverZV
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Bydlisko: Zvolen

Re: Steniatko o samote

Poslaťod elfinka » Pon 17.10.2016 19:26

Margita, tak napríklad u NO - kamoška má psa pomalsieho, väčšieho, mazla ktorý miluje ľudí a na prechajde chodí krokom kúsok pred ňou. Iná má psa menšie zihadlo ktoré vyzerá že od energie za chvíľu vybuchne. Obaja fajn pracaci ktorí sa na place idú pretrhnut. Aj vrámci plemena vie byť veľká variabilita pováh...

sent from my brick
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Steniatko o samote

Poslaťod Margita » Pon 17.10.2016 19:29

jasne su tam rozdiely,ved aj medzo Rodym a Derikom je velky rozdiel,ale to gro v nich je....za mna teda,az taka velka rozdielnost povah by byt nemala,jasne,ze mpze byt kludnejsie a akcnejsie stena,ale nie aby to bolo az tak moc moc
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa