ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Poslaťod terulinas » Ned 22.05.2016 11:59

AHojte možno taká téma je, ale hľadala som no nič som nevidela.. Možno ma vysmejete, ale predsa to len skúsim. Pri vítani ak prídeme domov a stači že ho len idem pohladkať ešte sa ho ani nedotknem a už mláka jak svet,...Hygienu zvládame už . Havan ma 4,5 mes. Nieje to len doma aj vonku ak ho ide niekto pohladkat tak sa teší že cika .. neraz pocikal aj ludi ak sa zacal po nich valať po nohach a uz mlaky uz sa ho aj boja hladkať aby nemali topanky pocikane a mne to pride luto aj doma sa snazim len slovne ho privítat aby skusil kontrolovať pocikavanie pri vítaní, ale akosi nie a nie prestat... Da sa to vobec alebo to bude stale? :smile:
terulinas
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Poslaťod Renata » Pon 23.05.2016 8:13

terulinas píše:Pri vítani

nevitat :no:
prejst s prehladom, nic sa nedeje, ahoj sme doma, vybavene, cim menej emocii prejavite vy, tym skor sa psik nauci, ze prichod odchod navsteva atd je bezna vec.
ale ani ziadna drama to nie je, niektore steniatka tak proste prejavuju radost.
prejde to
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Poslaťod Bad » Pon 23.05.2016 8:21

a bylo by fajn ho naučit nějaký střízlivý vítací rituál
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Poslaťod Renata » Pon 23.05.2016 8:51

Offtopic: .. my mame super napr. ze "caute truby, neskacte po mne, dostanete po hlave, co ste robili? posluchali ste? co ste zas zdemolovali? " jeden prikaz, jedna vyhrazka, zopar otazok a aj zabudnu ze som niekde bola a chceli vitat :lol:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Poslaťod Lindchen » Pon 23.05.2016 8:56

Renata :haha: :haha: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Poslaťod Elis » Pon 23.05.2016 9:02

renata :jop:

mam zas holky naucene - jak vejdu - kde mate micek? ( pesika, krouzes, zabu - podle toho, co je zrovna v kurzu ) - nez to najdou -a popretahuji se spolu, ze jsem doma je zapomenuto :-)
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Poslaťod Buchťa » Pon 23.05.2016 9:13

Renata píše:Offtopic: .. my mame super napr. ze "caute truby, neskacte po mne, dostanete po hlave, co ste robili? posluchali ste? co ste zas zdemolovali? " jeden prikaz, jedna vyhrazka, zopar otazok a aj zabudnu ze som niekde bola a chceli vitat :lol:


:haha: :haha: :haha:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: ako odučiť psíka cikať pri vítaní

Poslaťod kkamkak » Uto 02.08.2016 8:41

Môj pes zase začne štekať, hneď berie do úst nejakú topánku (čo nie je zrovna ideálne) a krúži si po dome.. Skúsim naňho vyletieť s tými otázkami. :jop: :heh:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA


Späť na Základná výchova a výcvik psa