Kŕmenie z hľadiska výchovy, žranie na povel

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Kŕmenie z hľadiska výchovy a výcviku, zranie na povel

Poslaťod Mackie » Uto 16.11.2010 12:26

ja mam tiez nutkanie dat psovi 2 kilove kurca ci dve alebo nechat ju pri taske s granulami a cakat co bude, ale ta predstava najhorsieho scenara je desiva, takze to asi ani nikdy nespravim
mozno to je ta vec, ze mnohe psy neboli naozaj prezrate, aby sa z toho poucili, ale len "tak akurat" :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Kŕmenie z hľadiska výchovy a výcviku, zranie na povel

Poslaťod meridia » Uto 16.11.2010 12:31

ale len "tak akurat

u nás se říká..jez do polosyta,pij do polopita.. :no: a možná nejen u nás :smile:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Kŕmenie z hľadiska výchovy a výcviku, zranie na povel

Poslaťod Bee House » Uto 16.11.2010 13:33

ja mam tiez niekedy sto chuti to vyskusat, ale moja je tak prihluplo pazrava, ze ak by jej aj bolo zle, urcite by si to nespojila s jej milovanym jedlom. Teda efekt by to asi nemalo ziadny, ale riziko by to bolo obrovske :ach:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Kŕmenie z hľadiska výchovy a výcviku, žranie na povel

Poslaťod josa » Pon 29.04.2013 20:53

Predtym nebol problem so stravovanim psa. Bezproblemov jedol co sa mu pripravilo. No v poslednom case mu pripravime jest, pride, unucha a odide. Skratka to nezozerie.
Mame take laserove ukazovatko a tym ked mu svietime do misky na zradlo, tak ho zerie. :(
josa
Okoloidúci
 
Príspevky: 16
Bydlisko: Palárikovo

Re: Kŕmenie z hľadiska výchovy a výcviku, žranie na povel

Poslaťod Cathie » Pon 20.05.2013 11:17

josa píše:Mame take laserove ukazovatko a tym ked mu svietime do misky na zradlo, tak ho zerie. :(

.. ? zaujimavy sposob :lol:

Ale o nezrani tu bolo popisaneho vela - ziaden pes nebude jedlo odmietat donekonecna, raz jednoducho vyhladne a pride na to, ze bud zozerie to, co mu date alebo smola.
Presvedcte sa, ze psik nema ziaden zdravotny problem, ze mu davate kvalitnu stravu - ak krmite granulami alebo konzervami, skuste inu znacku alebo inu chut tej istej znacky, skuste pripadne dochutit lyzicou vyvaru, jogurtu ci surovym vajickom (pri granuliach).
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Kŕmenie z hľadiska výchovy a výcviku, žranie na povel

Poslaťod Althreya » Štv 01.08.2013 14:44

Neviem ako u vas ale u nas ked prideme do fajneho shopu so psim zradlom maju vzorky od kazdeho zradielka a kazdej znacky normalne si vezmeme zopar v rovnakej cenovej kategorii a kvalite a vyskusame ci by to pes zral viac. Nic sa nedeje ono zasa jest stal to iste dookola neni najlepsie. Ja napriklad jeden den do mesiaca nedam daeronovi zrat vobec, na druhy den nam este aj antikorovu misku obhryza... :) treba vyskusat mozno mu len prestalo chutit ...
ObrázokObrázok
Althreya
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 120

Re: Kŕmenie z hľadiska výchovy a výcviku, žranie na povel

Poslaťod Sigma » Pia 02.08.2013 9:56

inak ohľadom toho prežratia...mali sme plné dve tašky bravčoviny..rôzne kúsky... Tala sa pekne krásne vybrala k taške a vybrala si asi 2 kilá, tak odhadujem z množstva ktoré ubudlo...zožrala asi kilo a ďalšie kilo stihla zahrabať...vtedy som ju práve zbadala, keď hrabala...takže aspoň ona nie je až taký pažroš :D
Sigma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 276

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa