nema ma rad

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

nema ma rad

Poslaťod Weny » Str 02.05.2012 16:55

:ua: môj pes ma nema rad. je to krizenec nejakeho stavaca, dakedy hrave steniatko, teraz sa mu nic nechce. mam pocit akoby som ho trapila vycvikom a cim dalej tym vyiacej sa mi vzdaluje :plac: vzdy na mna hadze priserne smutny kukuc, pritom mu venujem takmer vsetok svoj volny cas. ovlada vela povelov ale vobec sa so mnou nechce hrat, chvilu sa pretahujeme a po chvilke sa zvrtne a ide radsej nieco ocuchavat. neviem so mam robit, som s toho smutna :help: :nono: aportovat ani za svet, musim ho do vsetkeho nutit. na dvore je aktivny ale inak vobec. do pohybu ho nutim, napr ked si ho vezmem ku bicyklu a to len chodime popri dome :nwm: trosicku pobehnut tiez nehrozi, ibaze by nahánal macku :pac: proste, s tychto veci mam pocit ze ma nema rad, chcela by som sa s nim hrat a sportovat ale o o mna a nejaku aktivitu ztejme nema zaujem :plac:
Weny
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: nema ma rad

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 02.05.2012 17:06

tak potom ani mňa pes nemá rád. :lol:
nehádž hneď flintu do žita, nebudú všetci psi robiť všetko a nebude všetkých psov aj všetko baviť. s mladšou fenkou sa dá robiť kade-čo (rôzne druhy športov), chodiť s ňou na voľno a nebude mi utekať (za inými psami a pod.), bude sa rada, ak na kúsok odo mňa odbehne vracať späť.
tiež ma napadá, či nie je pes v puberte.
staršia to je presne ten prípad ako ten tvoj pes, ja už to neriešim. beháme agility, ale pretekári z nás nikdy nebudú, ostatné veci skúšame, ale hŕŕ do toho veru nie je. loptičku jej hodím 2x a na 3x už ju nedonesie a pod.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: nema ma rad

Poslaťod lila.claire » Str 02.05.2012 17:54

prečítaj si tému o motivácii
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1255
Bydlisko: Košice

Re: nema ma rad

Poslaťod Only K » Pon 30.01.2017 14:22

Ahojte, nahodou som tu nasla tuto temu a nedalo mi neopytat sa na vas nazor... tiez mam obcas pochybnost, ci ma ta moja ma rada..je to bullterierka, 5,5 rocna, adoptovana pred rokom..
Neviem, ci je to mojou energiou, ale ked pridem domov, nekona sa ziadne blaznive zvitanie. Samozrejme vrti chvostikom a obcas natesene "stepuje" ale je to take polovicne tesenie oporoti tomu, ako sa tesi z navstevy (samozrejme, ak ich uz pozna). Moze to byt tym, ze ma ku mne len taky vlazny vztah? Alebo tym, ze ja sama nie som taka nejaka strasne hrrrr?
Lebo inak je dost pritulna.
Dakujem :)
Only K
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Bratislava


Späť na Základná výchova a výcvik psa