Povel "ku mne!"

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Povel "ku mne!"

Poslaťod Elis » Uto 01.06.2021 17:07

elfinka píše:zda sa mi ze sa pubis zacal v poslednej dobe obzerat casto ze "preco ja musim a on nie?!?"


ale bravas ho i samotneho, bez Fida, ze?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Povel "ku mne!"

Poslaťod elfinka » Uto 01.06.2021 17:47

Tak raz do tyzdna, na stopu alebo cvicak. Zvysok casu vzdy oboch naraz. (na tu stopu chodim pesi, takze to neni len nalozenie do auta a vylozenie z auta :ha: )
Ale hej, rozmyslala som uz ich striedat a chodit vzdy len s jednym.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Povel "ku mne!"

Poslaťod Elis » Uto 01.06.2021 19:19

pro me by to bylo prvni znameni, ze smeckovati :-D
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Povel "ku mne!"

Poslaťod Millie » Ned 05.12.2021 15:41

:lol: Ja som to zas vždy mala tak, že som si myslela, že starší pes je pre mladšieho vzorom. Neviem prečo, vždy behal jeden za druhým. A teraz mám tohto malého "cigánskeho" zmetka :angel: a starý rozumný pes, behá za ním a robí lotroviny. Normálne charizma "mužskej" osobnosti. :pac: Dvoch ich beriem iba tam, kde sa po nich nepotrebujem obzerať. Inak mladý má od narodenia takú úchylku strčiť sa od každej diery. Magicky ho to priťahuje, vtedy je hluchý a slepý. Je jedno čo je to za dieru (či v paletách, medzi balíkmi, v zemi, v dreve, v plote) a či sa tam vlezie alebo nie. Proste sa tam musí ísť pozrieť :pac: toto ja keď niekomu poviem, že zdrhá "za dierou", to mi normálne ani nik neuverí. Asi to mal byť králik a nie pes.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa